Kučeravé a krepovité vlasy

Príspevok v téme: Kučeravé a krepovité vlasy
simusa143

ahojte baby mám kučeravé a strašne krepovité vlasy..vedeli by ste mi poradiť aké prípravky na to používať?..moje vlasy niesú poškodené iba krepovité.dala som sa ostrihať o 10 cm a ani to nepomáha pretože to mám od korienkov a stále su krepovité..po umytí ich mám najviac aj keď sa rozčešem..sú také rozšišatené..prosím poraďte ako mám takéto vlasy dať do poriadku...som velmi nešťastná..Ďakujem za rady...

umba

Ahoj Leninka :)
Prezitala som si tvoj prispevok a velmi s tebou suhlasim ,nieco podobne robim aj ja ale neviem co tym presne myslis 'nezmyvatelna kura' mohla by si to viac objasnit prosim a este aku masku na vlasy pouzivas...
vopred velmi pekne dakujem :)

leninka

Ahoj, mne sa tiež veľmi krepovatili vlasy a našla som si nový spôsob, aby také neboli. Večer, keď si umyjem vlasy so šampónom a kondicionérom, tak si ich jemne rozčešem hrebeňom, až nie sú zbité a keď to mám tak v uteráku ich jemne pomačkám, až ich nemám také moc mokré. Votriem do nich trošku nezmývateľnej kúry a nechám voľne uschnúť, a keď som unavená, tak si dám na vankúš osušku a idem spať... Ráno keď sa zobudím tak si ich len tak s prstami upravím a už nečešem... až keď si idem opäť umývať vlasy... A tak raz za týždeň si dám aj masku na vlasy...

jeanny

vobec to nieje zniceny vlas, je to proste taky typ vlasu :) tiez radim, bud si zvykni alebo si ich zehli, to ho vyrovnava a je hladky a jemnejsi. este trochu pomahaju oleje na vlasy

tina7772

daj si ich zostrihat, ak su znicene a krepovite to je mrtvy vlas to ti uz nic nezachrani, asi vies ako si si ich znicila
tak v buducnosti si davaj pozor

laurinka.Va

Ahoj, ja mam take iste vlasy krepove a brckave od korienka, no su to moje vlasy a nic sa snimi robit nedaa, nicim ich nezmenis, musis si len na ne zvyknut a zvolit spravny sporob upravy aby ti vyhovoval:) drzim palce