tuzba po dietati

Príspevok v téme: tuzba po dietati
5sisi5

dobry den, mam 20 rokov a strasne tuzim po dietatku. niekto mozno povie ze je to skoro ale ja si nemozem pomoct. :) priatelovi sa to samozrejme nepozdava. hovori mi ze este na to neni vhodny cas. a ja sa pytam kedy bude. obidvaja pracujeme ale byvame este s rodicmi. nechcem sa ponahlat ale ani nechcem cakat dlho :) som asi cudna lebo kamosky sa skor zamyslaju nad skolou a ja by som uz aj rodinku zalozila

AdamKrt

zenuska: to neni o tom, ze tak to ide a hentak to nejde... Ale o tom, ze tak to ide hladise, ze s orgazmom sa zvysuje pravdepodobnost otehotnenia. Otehotniet sa da aj bez toho, ked si spermia najde cestu... Ale kto chce, moze si sance na tehotenstvo zlepsit.

žabička-QwaQ

Ja som na tom podobne. 24-ka pomaly na krku, tiež bývame oddelene, pracujeme a taktiež priatel nechce ani počuť. Ale keďže mi za to stojí a nevymenila by som ho za nič na svete, tak radšej držím hubu a čakam...čo už :(

zenuska

AdamKrt- podla tvojej teorie by neotehotnela ziadna znasilnena... S tym uzavretym krckom maternice.

Skor je to o psychike a ovulacii.

izabel66

ja mam tiez 20 a taktiez neviem preco mam pocit ze teraz je ten spravny cas...ale my uz spolu byvame 2 roky chceme sa zobrat no ale moj partner nechce este dieta...a rozmyslela som si to aj chceme ist na dovolenky a tak..ked budes mat dieta vsetkeho sa musis vzdat ....

AdamKrt

lucatko:

tak sa to nauc. Ked si to zoberies, tak vystresovana budes mat zovrety krcok maternice. Cez neho musia prejst spermie na ceste k vajicku. Uzavrety krcok, uzavreta cesta, rovna sa - ziadne dieta...
Pouzi postup, aky som pisal a vychutnavaj si to. Ved to zapravanie dietata je velmi pekne obdobie :) Ani sa nenazdas a budes tehotna... ;-)

Cim viac sa budes stresovat, ze to chces, tym to budes mat horsie. Radsej daj na pocity a dospej k orgazmu. Hned mas pri nom o 70 percent vyssiu sancu na oplodnenie, ked do Teba vtedy ejakuluje....