Predmenštruačný výtok

Príspevok v téme: Predmenštruačný výtok
Trubka:)

Ahojte baby :) Mám 15 a menštruáciu od 12stich. Mávam ju zväčša pekne na čas (28 dní) pijem každý den šálku alchemilkového čaju aby mi prišla načas a naozaj to pomáha :) Čo ma však trápi, je to, či je normálne že zvyčajne týžden pred očakávanou menštruáciou sa u mna vždy objaví hustý biely výtok. Občas je ho dosť. Je to nepríjemné no nesvrbí a ani nezapácha. Je to normálne?:( dakujem

lioness_01

tebe konkrétne ešte asi nie...
to je tak, keď si 15tka myslí, že pojedla všetku múdrosť sveta :)))) ty múdrejší ustúpi

lioness_01

ja som ti úplne v miery napísala otázku, prečo zakladáš novú tému a ty mi napíšeš, že som mrzutá ... kks, už nech začne škola, aby ste sa nenudili - decká

lioness_01

nie som mrzutá... ale fakt mi príde od veci zakladať novú tému a zahlcovať fórum ...

nehrám sa na admina iba ti pripomínam pravidlá... čo je na tom mrzuté... že ti neleziem do zadku ?

trubka:)

lioness_01 Pozri, tvoju aktivitu a nie veľmi pozitívne reakcie na tvoju osobu som si už všimla vo viacerých témach. Neviem či ti niekto ublížil alebo ubližuje a preto si večne tak mrzutý/mrzutá, ale nepripadáš mi ani ako admin alebo iný prevádzkovateľ tejto stránky ktorý by mi mal hovoriť čo a kedy kde napísať. Je to slobodné fórum kde si majú ľudia pomáhať a radiť o zmysluplných veciach než kritizovať sa navzájom pre maličkosti. PEACE

Inner

Pocas jednotlivych faz sa vytok meni... husty biely je vacsinou signalom neplodnych dni, pocas plodnych je priesvitny. Ak si nie si ista, ci je tvoj vytok v poriadku, mozes ist ku gynekologovi, nech ti spravi ster :-)