Je to normálne?

Príspevok v téme: Je to normálne?
Kamilus2011

Ahojte. Mala som priateľa s ktorým som chodila rok a pol. Nechala som ho pre terajšieho priateľa s ktorým som sa však už dva krát odcudzila kedže odišiel za prácou na Cyprus (vždy na 3 mesiace), a škrípalo to medzi nami. Nevedeli sme si k sebe nájsť správnu cestu. Vždy nám niečo vadilo. V lete sa vrátil, pár krát sme sa stretli. Dali sme sa dokopy , sme spolu 3 mesiace ale ja za tie tri mesiace, stále nemám pocit, že by ma nejak veľmi ľúbil. Vidíme sa málo, jemu sa nikdy nikam nechce a to býva pár minút odo mna. Väčšinou si píšeme na internete a to mi dosť vadí. Mám pocit, že ma má len, aby niekoho mal. Mám 21, on 24. Je so mnou málo, nemám v ňom žiadnu istotou. Ale stále ho veľmi ľúbim, len neviem či má takto vyzerať vzťah. Aj napriek tomu, že ma zoznámil s rodinou a kamarátmi. Rozprávať sa so mnou o tom nechce, lebo podla neho je všetko v pohode. No ja si vzťah predstavujem ináč. Poradte :-/

doubledog

ale ano, je to vcelku normalne.
zeny sa bezne rozchadzaju kvoli muzom, ktory na nich potom seru.

ale hlavne ze sa lubite.

Kamilus2011

Presne tak, jemu to stačí, ale mne naozaj nie. Nechcem porovnávať, ale vzťah ktorý som mala predtým bol úplne odlišný. Nikdy som sa v ňom netrápila, a v tomto sa cítim ako v začarovanom kruhu. Dva krát som sa s ním rozišla, až potom sa prebral. Dali sme sa dokopy, sekal dobrotu, snažil sa, bol užasný mesiac a keď si je opäť istý, že ma má robí to čo predtým :-(

Slobodna

Nie, takto vzťah rozhodne vyzerať nemá. Jemu to možno stačí, ale tebe evidentne nie. Musíš riešiť otázku, rovnakú ako tvoje podozrenie- či s ním chceš byť len preto aby si niekoho mala alebo opustíš nefunkčný vzťah a dáš si tak šancu nájsť niekoho normálneho a vzťah po akom túžiš.