neviem

Príspevok v téme: neviem
eMZim

Ahoj mam taky problem,.,s partnerom sme mali sex bez ochrany,.,no teda nebolo to nic take, len dnu a von, asi pol minuty ale bojim sa lebo odvtedy mam zavrate, pobolieva ma brucho,mam citlive prsia a husty vytok...obavam sa tehotenstva...menstruaciu mam dostat o necely tyzden tak mozno su tie bolesti aj z toho, ale rada by som aby ste mi poradili

eMZim

Ja len ze som nikdy taky vytok nemala ani pred ani po menstruacii ano vobec v celom cykle:) tak dakujem troska ste ma upokojili

Inner

eMZim - otehotnies mozes len ak sa priatel do teba vyejakuloval. To, co popisujes, je PMS. Husty vytok je znakom neplodnych dni. Nastuduj si o tom viac, nech vies, ako tvoje telo funguje. Potom ti bude hned jasne, z coho a kedy mozes otehotniet.

Anonym - ty si zase nastuduj, ako funguje antikoncepcia. Mas to v pribalovom letaku a rovnako si nastuduj zensky cyklus. Antikoncepcia blokuje ovulaciu a ked nemas ovulaciu, nemozes otehotniet. Cize priatel moze do teba "striekat" kazdy den aj 700x a neotehotnies (samozrejme za predpokladu, ze antikoncepciu uzivas spravne, nacas a nemas traviace problemy.)

anonym55

ahoj chcela by som sa spytat ci sa priatel moze do mna vytriekat ked beriem antikoncepciu, alebo sa antikoncepcia pouziva iba ze ak nahodou ujde.
prosim poradte dakujem

anonym55

ahoj chcela by som sa spytat ci sa priatel moze do mna vytriekat ked beriem antikoncepciu, alebo sa antikoncepcia pouziva iba ze ak nahodou ujde.
prosim poradte dakujem