Ako by ste reagovali?

evkajancsdf

uvažovala by som o vražde :) ale nie,je to debil ak by toto povedal a nebrala by som ho vazne.Nechcela by som ho vidiet

Inner

Lenka,

v tomto pripade by som jeho spravanie povazovala za ponizovanie. Prejav lasky ti neposkytne, ale chcel by "stetku". Ako pise Adka, nema k tebe uctu. Asi to bude pre teba sokova terapia dat mu zbohom, ale ja nevidim nic spolocne, co vas dvoch drzi spolu. Obaja chcete nieco ine. Ak on nebol ochotny ti spravit romantiku, preco by si sa ty mala ponizovat a robit mu "stetku"? Ani nahodou! Tento clovek ta nikdy nespravi dlhodobo stastnou :-(

Lenka085

Adka25:

no nizsie som pisala, ze on to tak ani nechcel povedat, ale na to aby to dokazal uplne vyjadrit ako to citi, som mu povedala nech to uz povie akymkolvek sposobom, ze to nebudem brat doslovne.

-----

Problem je aj v tom, teda on sam mi to povedal, ze vyzeram strasne krehko a moc slusne na to, aby si to dokazal so mnou v posteli patricne uzit.

Lenka085

Inner:

no ja som mu raz povedala, akoby som to ja chccela, este davnejsie - a on na to dost zle reagoval, ze on take romanticke milovanie nemoze, proste ze jednoducho nie. A po druhe, myslim ze ta iskra sa uz davno vytratila, ja sice po nom neustale tuzim, ale on po mne zrejme nie... castokrat som sa snazila- aj kosielka a tak, no odmietol ma.

Lenka085

Nellina27: no ked sa mam priznat, bol fakt uzasny v posteli, teda mala som sex s nim rada, napriek tomu, ze sme si boli "prví" - po case sa dost polepsil, mozno aj preto ze som ho neustale usmernovala, vravela, co je dobre a co nie... Nebol jediny sex, kedy by som povedala, ze bol zly. Akurat ten prejav lasky mi vzdy chybal, to bolo vsetko...

adka25

u mna by tiez skoncil. Ak ti naozaj toto povedal tak ku tebe nema ziadny respekt. Prepac, ale ak by chcel zmenu v posteli, mal sa vyjadrit inak. Po 3 rokoch vztahu sa mi to zda dost sokujuce.

Lenka085

susska:

samozrejme, ja sama som mu povedala, ze si cennim jeho uprimnost, otvorenost. Nech je to akokolvek bolestive vzdy si radsej vypocujem pravdu ako byt klamana. A to som mu aj povedala. Horsie je, ze ked som sa ho nedavno pytala ci nie je nejaky problem v tejto oblasti (ze mame sexu tak malo) povedal ze nie. Az po 9mesiacoch to dal najavo. Ja viem, ze je snom kazdeho muza mat doma skvelu milenku, ale ja osobne nemam pocit, ze som bola v posteli uplne drevo a len lezala s nohami na siroko (s prepacenim). Casto som bola iniciativna, sam niekedy povedal ze i nadrzana... vedela som si sex uzit, ale on chce proste viac. Ako napr. mi povedal, ze po jednom kole ak to chcem dalej mam mu sadnut rozkrocena ku hlave. Tak neviem, toto by ma asi nikdy nenapadlo popravde. Proste ja neviem ci to zvladnem, najme, ak mi nevie prejavit ani len malu naklonnost, ze sa mu pacim a pod....

Nelina27

priznaj si aj sama sebe, ci on bol taky vykonny a uzasny v posteli, ci si sa nahodou nenudila aj ty s nim a ci ta to bavilo... inak ak ti nikdy za 3 roky nepovedal ze sa mu pacis a ze si prenho pritazliva, tak nie je o com, dovidenia a dopocutia...

Inner

Tak mu povedz presne to, co si tu napisala: ze potrebujes citit lasku, ze sa mu pacis. S citovym chladom tam velka vasen nebude. MAli by ste sa seriozne pozhovarat o tom, co kto chce a dohodnut sa nejakom kompromise - ty sa raz za cas odviazes a on bude k tebe pozornejsi. Pretoze na sexualnom zivote sa odrazi kazdy problem vztahu. A ak to takto nepojde, tak vas vztah bude napoko bez iskry, alebo skonci uplne. Chce to komunikaciu o citoch, pocitoch a potrebach. Inak ten druhy nemoze vediet, co ti chyba. Tak mu to povedz a nech sa vyjadri aj on...

susska

ak ste spolu 3r,tak vam to asi inak klape...to,ze pouzil nevyberavy slovnik je na danu vec nnormalne,vy same by ste to neopisali-ako neukojenu prostitutku,pac to znie trafene:))tiez nepovedal.chce mat doma stetku,ale milenku ako...co je podla mna snom vacsiny muzov,ci si to prizname a ci nie.ber to tak,ze problem s tebou otvorene riesi,miesto toho,aby taku "stetku"niekde zbalil.mozno chce len ozivit vas vztah.ocenila by som uprimnost,aj ked zaboli..ale chce veci riesit.