akne len na brade.

Príspevok v téme: akne len na brade.
j.a

su to take male biele hlavicky,nemam ani okolo zacervenanu kozu ako pri tych ostatnych velkych vyrazkach,co som kedysi mala,je to len proste taka mala biela hlavicka a len na brade.Je ich len zopar,asi tak 3,4.obcas mi zmizne vsetko,potom sa rano zobudim a je to tam zas.zakryt to neide,vytlacat to nebudem.Co by ste poradili?A inac neviete preco sa tvoria prave llen na brade?nebude to mat suvis s nicim ,,vo vnutri" organizmu?

j.a

vevericka
toto to nebude na 100pro,lebo ja si na tieto veci davam az privelmi pozor by som povedala.napriklad ked si davam sal,tak naschval si ho nedam az uplne hore,aby sa mi nedotykal tvare,alebo ked si trebarz v skole opieram hlavu rukou (vies,ako opilci v krcme.D),tak aj vtedy davam pozor,proste vzdy.D

vevericka

a nemas na nieco alergiu co sa ti dotyka len brady?? napr mne sa take tvorilo, nebola to ani vyrazka ale velmi suche miesto, supalo, nevedela som z coho, krem nezaberal, olej tiez nie, az som si uvedomila, ze mam blby zvyk pchat bradu za golier bundy a ze sa mi na tom mieste dotyka zips brady, prestala som to robit a suche miesto zmizlo...

blink_182

Nie nie... zle sme sa pochopili :-P Myslela som tým make up :-D ... Že to máš ako normálny krém lenže je farebný :-D

blink_182

Viem že mať vyrážky je strašné... sama som si tým prešla... akné som mala tiež po celej tvári a strašne sa to zhoršovalo... Kozmetika z lekárne mi pomáhala no bez zásahu kožnej by sa to asi nikdy nezlepšilo. Predpísala mi nejaké mastičky a dodnes si tým potriem nejakú vyrážku ak sa mi náhodou spraví. Teraz mám pleť fakt super :-) Čistím si ju iba vodou od Biodermy a občas použijem nejaký krém, poprípade masku. Kedže mám strašne citlivú pleť, vodičky z drogérie by som si na seba nikdy nedala... raz som to skúsila a už nikdy viac. Sú to strašne agresívne prípravky ktoré ti akné ešte zhoršia. Tiež som videla zmeny keď som pravidelne - každý deň pila žihlavový čaj. Pomáha redukovať tvorbu mazu a je dobrý nie len vlasy ale aj na pleť :-) ... Skús si robiť pravidelne peeling, zájdi ku kozmetičke no všetko s mierou :-) Ak sa ti už nejaká vyrážka vyhodí NIKDY JU NEVYTLAČAJ !! Iba ak bude mať bielu hlavičku no najprv si vydezinfikuj prsty a použi papierové vreckovky. Nanes si na večer krém proti akné ktorý zoženieš v lekárni, určite ti tam poradia :-) no a ak používaš make up tak tiež len z lekárne. Mne osobne vyhovujú také zo zložkami ktoré ti hoja vyrážky čiže je to niečo ako farebný krém na akné ktory ti zakryje nedostatky :-)

000nastenka

v pohode :) len ta masť je asi trocha ina než toto.. ja som to tiež nejak nechcela skušať najprv, ale som nadmieru spokojná :)

j.a

000nastenka
ja som mala aknemycin,teraz som to sla pohladat,je to Aknemicyn2000.Mne to nepomohlo,tak pochybujem,ze aknemycin plus mi pomoze.
a nechem si uz i tak nicit plet silnou chemiou.

delphia

zinok uzivaj dlhodobo. mozes sa kludne aj po cely zivot. u dcery vysledky nastali az po cca pol roku uzivania zinku- normalizovalo sa jej premastenie pleti

000nastenka

j.a - nie nie to je taka vodička, ktora ma taky špecialny uzaver, s takou jak keby sieťkou a to si natieraš na tvár.. keď si dáš do googlu vyhladavanie obrázkov a napíšeš si Aknemycin Plus tam to hneď máš, niekolko obrázkov