Darček pre mňa

elsa5.5

senorita,ty musíš vedieť čo ťa poteší,aj ked to sú starosti,ja by som si vybrala nejaké náušnice to máš 120e-150e,asi by som to nechala na neho niečo čo ti vyberie on sám k tým náušniciam,ak máš šperkov dosť parfum,mobil?kabelka značková...

hmmmmmmmmmmm

tak prr.280 eur je dost penazi!/pre sadlak je to/.tazko radit.su bud nehmotne dary-vylet,spolocna vecera, masaz,welness- alebo si mozes zarezervovat nejaky skraslovaci den, a z hmotnych , tazko radit, ked nevieme co sa ti paci, co mas a nemas/teda okrem sperkov/zalezi to od teba.ja by som to urcite minula na oblecenie:-).

vevericka

ked tak silou mocou chce minat, chodte do sauny, masaz a prijemnu veceru...sexi pradielko netreba kupvat..sak aj tak ho clovek ma 5 minut:)

:-))))))

Bože a nieje Ti to trapne mu hovorit , že kup mi toto , kup mi hento ???, mne by to teda trapne bolo , a lepšie ako hmotny darček je nejaka romanticka večera , popripade vylet , kupele a podobne a hadam by ho to vyšlo aj lacnejšie

:-))))))

jiousgdt ma pravdu , Tiež by ma potešil nejaky kvietok z uprimnosti a nie drahe dary za 200 euro len preto aby to bolo čo najdrahšie a na urovni.. samozrejme , že to vaša vec :-) tak teda nech Ta poteši nejakymi topanočkami pripadne sexi spodnym pradlom aj ked si myslim , že muži bohvieaky vkus nemaju

nathália09

táto si zrejme peniaze neváži,
a cudzie duplom nie.

Naozaj stačí málo,už len to,že si spomenie,je milé.

sedlák je to

ts,ts, ts...
zartujes? za 280 €? co ti za to moze kupit!? keby ze aspon 1000 € tak nepoviem, ale nejakych smiesnych 280 eciek mieni na teba minut?