Telove mlieka

jankaaaaaaa

tiez mi vyhovuje balea. alebo skus garnier na citlivu pokozku. vlastne asi kazde mlieko by si mala kupovat na citlivu pokozku.. dove a nive su urcite tiez dobre

casanta

Ja som uz vyskusala vsetky mozne telove mlieka,ale najviac sa mi osvedcilo obycajne Balea v takej velkej flasi, s bledomodrym vrchnakom, 500 ml za 2,15 eur. Ma jemnu vonu, a cenovo je uplne super. Vrele odporucam.

AdamKrt

Inak, ak by si chcela nieco prirodne, tak napr. taky hroznovy olej je suchy, rychlo sa vsiakne, nezanechava pocit mastnoty. Pouziva sa to casto v kozmetike. Ak by si si ho chcela urobit vonavy, kupis si 100 percentnu silicu nejakej vone - napr. ruza a das do toho oleja par kvapiek, zatrasies. A mas to lepsie ako akekolvek telove mlieko, plus ziadna ina chemia okolo...

AdamKrt

Pouzivam z Lidla, take v bielej 500mll plastovej nadobe pre citlivu pokozku s avokadovym olejom a Panthenolom, hydratujuce, znacka CIEN. Dokonca si ho davam aj na tvar. Rychlo sa vsiakne, neni nejake mastne. Nemal som z neho pocit, zeby zanechavalo film na tele.