vonavka s vonou jarnych alebo lesnych kvetov

Príspevok v téme: vonavka s vonou jarnych alebo lesnych kvetov
milli11

Chcela by som si kupit vonavku. Na vyber je vsak plno druhov a tak by som si rada nechala poradit od vas, nejake tipy. Hladam vonavku s vonou kvetov ako su jazmin, pivonia, konvalinka alebo nejake tie jarne alebo lucne kvety. Chcem nieco taketo svieze, kvetinove. Nechcem nic citrusove, pripadne len malicko. A v ziadnom pripade nechcem tazku a korenistu vonu. Mohlo by to byt nieco podobne vonave ako Bvgari Green Jade, ale vyraznejsie a aby aj dlhsie vydrzalo. Lebo to Bvlgari na mne asi po 3 hodinach som necitila nielen ja, ale ani ostatni ludia. Velka vdaka.

milli11

Vazne vdaka, vazne, ovoniam, porozmyslam.
Rada by som este vedela, ako dlho na vas vydrzi parfumovana voda a toaletna voda?
(Taka podotazka. Preco sa to vlastne vola toaletna voda? Mne to stale evokuje v mysli toaletu. Ako keby niekto zo zachoda nabral vodu do flastisky a potom sa s tym vonal.)

Janulik33

milli11,
podla Tvojho opisu, aky typ vone sa Ti paci zistujem, ze si presne moja "krvna skupina". Pouzivala som kedysi aj ja vone od Avonu - Perceive a Incandesse a z Oriflame - modru Divinu. To su nadherne vone, zodpovedajuce Tvojmu opisu. Lenze nikdy dlho na mne nevydrzali a okolie ich ani nejako nepostrehlo.
Az raz, som v parfumerii u nas v HyperTescu zbadala rad voni C-THRU.
Medzi nimi som objavila a uz dlhsiu dobu pouzivam C-THRU emerald (tmavozelena farba). Je to sice len toaletna voda ale nadherne vonia (presne podla Tvojho opisu) a dlho, fest dlho na mne vydrzi a navyse uz strasne vela ludi mi ju pochvalilo. Nielen v rodine, v praci ale dokonca v obchode predavacka sa ma pytala aku vonu pouzivam, ze je nadherna. V praci, mi vzdy hovoria, ze ma poznaju podla vone, ze este som daleko a oni uz vedia, ze prichadzam a to si jej vela na seba nedavam.
Skus ju, uvidis.
Absolutne mi vyhovuje a navyse vela nestojiiiii

milli11

Doplnok, v ziadnom pripade nic sladke. Chcem nieco take svieze, asi ako keby by ste sa zobudili na luke plnej kvetov.