bleda pokozka

elle

Ahoj Pataa, mám pre teba super radu. Skús si v drogérii alebo v lekárni kúpiť make-up vo farbe svojej pokožky, napr. porcelain, ivory, ďalej nejaký kompaktný púder podobnej farby a tiež si kúp slabučko marhulové líčka. Keď si to pekne aplikuješ, tvoja pleť bude krásne rozžiarená a bude vyzerať zdravo. A ešte nezabudni na hnedú špirálu a jemnú ceruzku na obočie. a nezabudni na pravidlo "menej je niekedy viac". Funguje to, držím palce

lencok

su hlupy ked sa ti smeju...kasli na nich, bleda alabastrova pokozka je krasna, ja vobec nechapem, preco chcu byt ludia aj cez zimu opaleni, ano ma to svoje caro, ale pokozku si treba nechat oddychnut. A ano vracia sa do mody, pomaly ale isto, pretoze vsetko co je prirodzene je krasne, ked ma niekto bledu pokozku, tak to tak ma byt, priroda to tak zariadila. Takze bud spokojna s farbou svojej pleti:-)a bud na nu hrda, slubujes?

pataa

hm dik lencok..:-)ale mne sa kvoly tomu smeju, vela chalanov co poznam z videnia a aj zo skoly. a to sa teraz fakt vracia do mody bleda pokozka??

lencok

joj pataa, tak to sa vobec netrap. Vies ako to je, vela bab chodi do solariek,a su krasne opalene, cez leto sa len slnia....lenze to vobec nie je zdrave...a pokozka velmi rychlo starne. No a bleda pokozka? vies kedysi bola alabstrova, porcelanova pokozka to najkrajsie co na zene mohlo byt. To len tato hlupa doba preferuje, cim opalenejsi tym krajsi. Ale uz sa zasa zacina vracat do mody krasna alabastrova pokozka. Inak v japononsku ludia s takouto pokozkou su number 1 . Aj modelky hladaju s takou pokozkou, ziadne opalenie nic. Hadam by si nechcela mat tmavu pokozku zo solarii...taku oranzovu, jednoducho niektore baby vyzeraju otrasne, nie je to vobec pekne, ked su tak neprirodzene opalene(az do oranzova, ked to prehanaju). Takze ak mas bledu pokozku bud na seba hrda,kazdy sme nejaki,a je to pekne, keby mal niekto nejky problem, tak sa len usmej:-)