Otec mi napísal o mojom partnerovi nepekné veci

Príspevok v téme: Otec mi napísal o mojom partnerovi nepekné veci
iwus93

Ahojte, dneska mi oco napísal také veci že mi normálne pokazil celý večer a možno ani spať zato nebudem :( Napísal mi že: našla si si teda chlapca, pekný kvietok. A ja že prečo. A on že mám kamaráta na kriminálke a povedal že je to kurevník, alkoholik a bitkár. No tak ja len pozerám že hm. Ano mne povedal že bol pred 5 rokmi agresívnejší, ale to aj ja som bola ale človek sa mení no nie? A pochybujem že je kurevník, kedže skoro stále trávime spolu čas a ked nie tak mi volá že kedy dojde na net a píšeme si. Ja ked som spoznala priateľa bol to úplne v pohode človek, nekonfliktný atd. Potom mi oco nato napísal že dúfam že teda si sa nezmýlila a že ja ho nepoznám tak neviem posúdiť aký je. Takže tak. Nemusia to byť pravdivé informácie. Čo si myslíte?? :((

iwus93

Jeho sestra ma dokonca pozvala aj na jej svadbu do Grécka a priateľ nenamietal, povedal že na 100 % tam idem hm :(( tak ja fakt neviem. Stále sa ho pýtam že či mám ísť a on že hej na 100 %

iwus93

Ja viem že mi otec chce dobre...ja nehovorím že klame aj s jeho kamarátom.
Bibi: to nevravel že má záznam v registri, tak ja neviem, či to zašlo až tak daleko.

bibi123

iwus93-tak ja by som ocinovi verila-tiez mame kamarata/suseda, co robi na kriminalke a zistuje o vsetkych susedoch ich minulost:O)))(napr. vieme, ze jeden sused je byvaly autickar a jeden dostal podmienku za majetkovu trestnu cinnost). takze si nemyslim, ze by Ti otec a jeho kamarat klamali.. Navyse ocinovia byvaju na dcery citlivejsi, piplali nas od malicka pre vysokoskolskych vzdelanych gentlemanov, nie pre krcmovych bitkarov... Lubi Ta a chce, aby si v zivote bola stastna, preto Ta varoval este dost makkou formou...
clovek sa moze menit, ale tym, ze Ti frajer klamal-zamlcal svoju minulost, je velmi zle znamenie, kedze ma o nom info kriminalka-asi to neboli len bitky, ale aj nejake porusene paragrafy-ublizenie na zdravi a pod.

0vecka

podla mna sa tvoj tatko zachoval v poho nic ti nezakazuje a tak.. len ta xcel varovat co je v tomto pripade asi normalne.. co by si spravila ty v jeho pripade??? nechala by sisi to pre seba???

iwus93

ajtak: ani ja ich nemám rada, ale proste môj priateľ sa tak nechová.
Soffa:ked človek chce jasné že podvedie, ale však lož má krátke nohy, ked prídem nato že ma podviedol tak zbohom :((

soffa

tak to ty by si mala vediet ci su tie informacie pravdive,podla toho ako sa ku tebe sprava...co sa tyka tychto veci neviem ci sa clovek dokaze zmenit,lebo geny nepustia.a co sa tyka tej nevery,,,nespoliehaj sa na to ze ste vzdycky spolu,lebo clovek ak chce podviest ta to jednoducho urobi...