NESKUSENA.....

Príspevok v téme: NESKUSENA.....
evkka

Nechcem vas stale otravovat otazkami ohladom antikoncepcie ale citela som vsetky prispevky a nikde som nenasla odpovede na moje otazky.Mam 17 a s priatelom chceme mat pohlavny styk.Samozrejme uvazujeme o ochrane.Chcem ist ku gynekologovi a nechat si nieco predpisat.bojim sa vsak ze HAK mi moze uskodit a ze na lieky som mlada..ved hormony su svine...Pocula som aj o nejakych naplastiach no vobec neviem na akom principe su zalozene!Za vase odpovede DAKUJEM...

loska

sunny swieetie praveze by si zena mohla pokazit zivot tymi tabletkami ako ja to ze by nahodou ostala tehotna si pokazi zivot?mohla bybyt rada ved v dnesnom zivote ma kazda 2 zena problem otehotniet a vies preco lebo uzivs tu umelinu to vsetko je len obchod zarabaju na tom ked to beries je to ok mas kranu plet pravidelne kramy atd...ale ked to vysadis je to iba samy problem..

sunnysweetie33

123456..ved jasne,je to o tom,ako sa vie partner ovladat,ale kedze oni su este asi nesksueni..tak ja by som zacala tabletkami..nech si dievca nepokazi zivot :)

123456

loska diky

sunny sweetie: no to nie je az taky zly napad, ze zacat tabletkami a postupne, ked sa \"zaucia\", tak to zmenit... ale... ja keby som mala dnesny rozum xi xi , tak uz tabletky asi neberiem... neviem... ja som v zivote nepouzila postinor!!! a mala som parkrat stresy aj ked som brala tabletky, aj ked som ich uz nebrala, aj ked sme pouzili kondom, aj ked sme ho nepouzili... ale priatel sa vie tak ovladat, ze sa do mna nespravi, ak nema kondom... takze... je to o cviku... tvojom a partnerovom :)

sunnysweetie33

bola som ako TY :) pred prvym milovanim som zbierala co najviac poznatkov o moznej ochrane..v juli som zacala brat antikoncepciu..myslim si,ze som urobila dobre,lebo ja moj priatel bol neskuseny a spravil sa skor,ako bolo treba :) takto sme fungovali 2r.,kym sme nebli pokrocilejsi v oblasti erotiky..a dnes sa uz vieme ovladat..tabletky som vysadila,lebo som pribrala,mala som zmeny nalad a nepocitovala som ziaden orgazmus..ale na tvojom mieste by som tymi tabletkami zacala..na co riskovat,ved si nechces pokazit zivot..

a potom, po case ich mozes vysadit a mozete fungovat iba s kondomom,ale nekupujte tie lacne,jedine DUREX!!!s tymi mam super skusenosti,aj ked parkrat sa nam stali nejake trapasy a ja som musela bezat do lekarne po postinor..po tabletku po nechranenom sexe..ale dnes si tiez dopomahame kremom pharmatex..aj ked ma tiez svoje nevyhody..strasne vyteka a som mokra ako keby som sa ...

skus tie tabletky a ked uz budete v oblasti sexu skusenejsi,mozete prejst na kondom + pharmatex :)))

123456

kondomy su v pohodicke... len ich treba vediet spravne pouzivat a vybrat si tie kvalitne.. napr durexy alebo pepino... tie mne osobne ece nepraskli :) a ak sa aj tak bojis, tak to dopln pharmatex cipkami... je zo vzdy lepsia chemia ako ta v podobe hormonov... toto je moj osobny nazor,,, nemusite suhlasit...

s pravymi dvoma partnermi som pouzivala tabletky, ale nezaduce ucinky ma presvedcili, ze uz nikdy viac aj keby mali neviem aku nizku hladinu hormonov... nechcem!... jedine zeby mi mali zivot zachranit...

s dalsimi dvoma partnermi dom pouzivala len kondomy... obcas sa stalo, ze sme isli aj bez nich... aj cez plodne dni sa tak stalo a som tu a nie som mamicka... sexualne zijem cca 6 rokov... samozrjeme, ze sme vyuzili prerusovanu suloz... teda naurobil sa do mna...

loska

desire2211 to je dobry napad kasi na HAK je to sami bordel umelina ked vysadis potom mozes mat problemy ako ja ale aj nemusis vies je to na tebe

desire2211

no vzhladom na moj strach z HAK by som radsej ostala pri kondome no bojim sa ze nie je taky spolahlivy ako tabletky...

loska

ja som tiez brala HAK a uz to nechcem ked som to vysadila rozburilo mi to hormony teraz mavam nepravidelnu menstruaciu a lekar mi povedal,ze v buducnosti mozem mat problem s otehotnenim...nesposobili to celkom len tabletky ale opomohli k tomu si mlada este sa v podstate vyvyjas tak skus pouzivat kondom alebo prerusovanu suloz ked to chlap vie tak sa nemusis nicoho bat...