Nefunguje mi touchpad na notebooku - svieti indikator vypnutia touchpad

Príspevok v téme: Nefunguje mi touchpad na notebooku - svieti indikator vypnutia touchpad
ja:)

Prosim, poradte mi. Ako bolo spomenute v nadpise - nefunguje mi touchpad alebo ako sa to vola (to okienko pre dotykove ovladanie), svieti mi tam oranzovy indikator vypnutia, no v navode k notasu som sice nasla nazov tejto kontrolky, ale nie, ako mam zabezpecit, aby mi to opät fungovalo.. nie som si vedoma umyselneho zapnutia a nemozem to nikde najst, ani cez google.. na notebooku fungujem len cez mysku a to je zdlhave ... Mam HP ProBook 4520s.
Dakujem :)

Nemam

Aj mne sa to stalo.ani neviem ako a vypol som touch pad.a nejde mi to vobec.chcem sa spytat ako ho znova zapnem? Dakujem

ja:)

DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!! zena a technika... teda aspon v mojom pripade to plati 100%... najskor som skusala a nic, ale asi som to len zensky jemne tukala, lebo sa fakt nic nedialo... tak som si citala aj tu druhu stranku v angl. od rew a medzitym som skusala razantne aj dlhsie drzat a potom opät tukat, ale uz dost energicky a ono to fakt vyplo :) Dakujem este raz, lebo pytala som sa vsetkych znamych aj chalanov, co robia s notasami aaa nevedeli a Vy ste mi tak krasne rychlo pomohli, skutocne DAKUJEM, moc ste mi pomohli, vazim si to. Tak a uz som sa vykecala, tak pekny vecer :)))

rew

a tu zas ze mas podrzat prst v lavom hornom rohu touchpadu 5 sekund.. na obrazkoch toho modelu tam viidim taku bielu bodku.. tak zeby..? :)
h30434.www3.hp.com