Boky, brucho, driek?

Príspevok v téme: Boky, brucho, driek?
čoto?

Ahojte, prosim vas - ako sa vola ta cast tela - ktora previsa ked si dam bedrove nohavice :D ?? neviem ako to pomenovat. Proste, chcela by som z tade schudnut, len neviem na co mam hladat cviky, lebo niekto to vola boky, niekto brucho, niekto driek. Pre lepsie pochopenie uvadzam link na obrazok. Myslim ten zaber druhy zo spodu (tam je to pomenovane ako boky). Rovnake ako pani na obrazku pred zakrokom to mam aj ja - lenze mam 22 rokov!! A este jedna otazka. Co je lepsie na celulitidu? Cvicit, ci kremovat? :D www.bodycentrum.net

cinni

ak budes chodit do fitka, tep ti bude merat dany stroj:) ale nemusis merat..pri behu vonku sa ti zvysi tep raz dva, to si isto vsimnes:))

čoto?

kurnik a vyzeralo to tak jednoducho... :-/.. :)) Tak by som sa dala asi aj na ten pot a namahu, co uz.. Pozerala som tie pristroje na meranie tepu a fuu som myslela ze su lacnejsie - ale vyzera to tak ze si mozem prichystat min. 60 E.

cinni

:)) garantujem ti, ze pri obycajnej chodzi nedosiahnes taku tepovu frekvenciu, aby si spalovala.. aerobne cvicenie-beh (vonku alebo na beziacom pase), rotoped, orbitrek, cyklotrenazer, a podobne...a tuky sa zacinaju spalovat az po cca 20 minutach..bez potu a namahy to nepojde

čoto?

cinni, pozerala som si to aerobne cvicenie (totiz som to pocula prvykrat). Chodim casto peso - napr. do prace/do skoly to mam zvycajne tak 40 minut peso - kazdy den. Ak som spravne pochopila - pri aerobnom cviceni ide o meranie tepu? Cize by mi v podstate stacilo kupit ten tepomer (ci co je to) a pri chodzy iba udrziavat tep na urcitej urovni a mam po spekoch? Juj, dufam ze som pochopila spravne, ak hej dnes bezim kupit tepomer

cinni

schudnut treba aerobnym cvicenim hlavne a celutidita ti nezmizne ani sprchovanim ani kremami...ja som skusala vsetko a pomohla az makacka v posilke, pravidelny sport a zmena stravy...bohuzial,bez cvicenia to nepojde

čoto?

Tu som uz trosku zmenila - posledna dva tyzdne. Snazim sa vecer nejest a celkovo jest menej a zdravsie. Takze myslis ze je to brucho? Tak si mam kuknut nejake cviky na brucho?

čoto?

dakujem :))) to sa mi paci, nemusim cvicit, ani kupovat kremy, staci sa osprchovat :D ozaj vyskusam :)
juj, ludia este mi prosim povedzte z coho to chcem vlastne ja schudnut??

Najčítanejšie články