Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále nadržaná

Gangstershit

Muslicka001 ak si z košíc Ozvy sa mi na mail gangstershit@azet.sk alebo na číslo 0950616489 a uvoľníme sa spolu.

Gordon Flash

Ahoj, kľudne sa sprav toľko krát koľko máš na to chuť..ja tiež mám taký problém..Gangstershit na pokeci..

Mitino

Martinka a co tak si najst niekoho, kto by ti tvoju ziadostivost ukojil? Bol by aj baran cely, aj vlk syty, ako sa hovori ;)

martina 24

Mam ten isty problem. Aj ja som stale nadrzana. V robote, v mhd, doma proste furt. Je to velmi nepríjemne a obtazuje mi to zivot. Mam 40 rokov a nikdy predtym sa mi nieco take nestavalo. Som zufala.

tiež

som tiež na tom podobne potrebujem sa robit aj 3-4 x za den a ked sa pritrefí nejaká erotická telka fotka rozmýšlam kde si to spravím je to choroba sexu mám dosť riešim to ranajšim sexom a aj večerným sexom pokial to dovolujú sily každý deň som ženatý 40 rokov

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.