Make-up na leto

Príspevok v téme: Make-up na leto
Thalia

Ahojte. Potrebujem poradiť nejaký ľahší make-up na leto. Mám zmiešanú pleť. Mohol by byť tak stredne krycí, aby mi prekryl aj fľaky po akné. A samozrejme najlepšie dlhotrvajúci.
Viete mi nejaký poradiť? Inak uvažujem nad: Bourjois - Healthy mix alebo Gosh - X-ceptional wear. Myslíte, že by vyhovovali mojim požiadavkám?

LETICIA

ja v lete pouzivam len vodeodolny alebo na vecer catrice. neviem si predstavit sa topit s make upom jedine vodeodolny.

fialka540

Mastná pleť:
MAX FACTOR COLOUR ADAPT (púdrový efekt, najlepší na horúce leto)

Zmiešaná pleť:
MAX FACTOR MIRACLE TOUCH (krycí, pozor na množstvo)
GOSH EXCEPTIONAL WEAR (veľmi sa podobá na EXPERIENCE, ale podľa mňa kryje o chlp menej)
MAX FACTOR XPERIENCE (ľahký a krycí, ale skôr na chladnejšie dni, v teple je tvár trochu lepkavá a mastí sa)

Niks

Aj ja mám zmiešanú až mastnú pleť a fľaky po akné...a môžem odporučiť mejkap Dermacol 24h. Je výborný,nerozteká sa a navyše skvele kryje...aspoň pre mňa je na leto ako stvorený...používam číslo 2...je veľmi prirodzený a pekne zjednotí farbu pleti:)

muse_placebo

radcej pouzi korektor a daj si len puder, ja ked mam v lete mejjkap a to mam len zmiesanu plet tak sa potim este viac ako normalne:P:P

simka111

Lenze ak budes v lete pouzivat mejkap a plet sa ti bude potiť a mastit tak ti ten mejkap je nanič.. pretože sa ti od potu este viac zapali pleť..ja to mam vyskusane na sebe..ked som mala vela vyrazok v lete a davala som si na seba mejkap,necitila som sa dobre,plet sa mi viac zapalovala a mala som ju velmi mastnu a kazdu minutu som sa musela upravovat.... skus potom kryci krem od biodermi... mozno ti bude vyhovovat :D

Thalia

Dobre no.. :D Tak mením požiadavky :D Stačí ak aspoň zjednotí farbu pleti a trochu kryje. Ale pochopte ja potrebujem make-up lebo pleť mám nie práve najlepšiu :(
A čo hovoríte na ten Bourjois - Healthy mix?

dawn

ahojte baby....ja mam dost problematickú plet ale cez leto nenosim make-up lebo slniecko mi postupne pekne opali tvar a aj hnsune vyrazky zmiznu...taze odporucam nenosit make-up....Na mastnú pleť mi odporuila kozmeticka je od Max Facto - Créme Puff a Make up- COLORADAPT. este som neskusala ani jedno stoho. Zatial pouzivam make up Vichy a ziaden puder.

simka111

To je pravda..radsej nech mi je vidiet nejake nedokonalosti ako by som mala mat mastnu plet zo stečenym mejkapom+ este tie nedokonalosti...ja by som chcela na leto odlozit mejkap a vybrta si skor nejaky mineralny puder, ktory by plet len trocha prekril a mozno aj liecil,ale chcem aby sa prisposobil pleti aby neposobil umelo...neviem ci nejaky taky najdem..rozmyslala som nad pudrom od Vichy ale neviem ci sa oplati dat za neho take peniaze... a zase taky od mahattan-ten zas je lacny tak neviem aka to je kvalita :D
Dufam ze sa mi podari nejaky do leta najst, ak by niekto o nejakom dobrom mineralnom pudre vedel nech da vediet :D

Citrónik

Nemám nejakú ukážkovú pleť, ale aj napriek tomu v lete make-up nepoužívam, pretože nemám nervy na vyťahovanie zrkadielka každých 5 minút :)Radšej prirodzená pleť s nejakými nedostatkami ako roztečené a flakaté čudo :D