Monitor 2011 na 25% z matiky - psychicky na dne

Príspevok v téme: Monitor 2011 na 25% z matiky - psychicky na dne
bugina

čaute ako isto viete tento week sa pisal monitor..ja som sa nanho učila cele prazdniny všetko som si opakovala prepočitala atd.Ale zlyhala som...25% z matiky ??? 5 z 20 prikladov dobre ? Znamku z matiky mam stale 2.Moje predstavy o Obchodnej akademii,su fuc.Neverim že sa tam dostanem s takymto vysledkom.Znamky z ostatnych predmetov mam same 1-2.Ach..

marsmelon

neboj sa, v dnesnej dobe vacsinou beru kazdeho, tak to bolo aj minuly rok

25% je naozaj malo, no nebud smutna, pockaj si na vysledky a uvidis, ze ta zoberu.

na ktoru presne skolu to chces ist?

Lillasd

aj ja napisala som monitor na 25% velmi sa bojim. chcem ist na cestovny ruch. a ked ma neoberu ? co budem robis (prepacte som madarska neviem presne pisat)

Mirvec

ja mal monitor minúlý rok SLJ aj MAT na 75% a na vysvedčení takmer samé dvojky, na priemyslovku som sa s týmto dostal až na 2. kolo.... podla mna ta ta tma zoberú a možno už aj zobrali.... dúfam, že sa neurazíš ani nikto iný, ale na AO a gympel dnes zoberú každého debila ...

bugina

MFP , monitor som dala z M na 30 % a zo sloviny na 55% a dneska som bola na zápise na obchodnej akademii :) bez prijimačok ;-)

Kikča

ale prestan prosim ta!!!:) ja som sa na monitor vobec absolutne neucila priznam sa ja sa neucim vobec no pali mi to .. monitor z M som napisala na 40% nieje to ziadna slava ale odjakziva som vedela, ze matika niejej pre mna.. netrap sa s tym na tu OA ta nakoniec mozno aj zoberu vobec nebud z toho na dne ved to je len hrst papierov, ktore aj tak sa nakoniec zahodia a vsetci nato zabudnu.. a ak ta napr este aj trapi ze niekto o kom vies ze je hlupejsi ako ty v uceni napisal lepšie, uplne nato kasli.. ja mam spoluziacku skoro na prepadnutie kazdy rok a napisala to na 90% M a 85% SJ.. to vsetko opisala.. a preto sa s tym nezatazuj je to zbytocne :)

U4ITEL

MIlé deti, dnes je toľko škôl a tak málo detí, že vo vačšom meste sa aj priemerný dvojkár trojkár bez príjmačok dostane na gymnazium a každá škola "BY" mala brať MONITOR 9 do úvahy ale skoro nikto ho nebere takže ak máte čisté jednotky tak nemate problém sa dostať na hociakú školu a až v prvom polroku na strednej sa úkáže či ste spravili dobre...ak vas nezoberu na prvý krát nie je dôvod plakať treba napisať odvolanie a máte to skoro v suchu ... takž neplakať ale užívať si najkrajší polrok v škole aký kedy zažijete :) VLASTNÁ SKÚSENOSŤ!!!

Honeybeyy

Ja som sa učila nielen celé prázdniny,ale aj celý mesiac(keď nie viac) pred Monitorom vkuse.Nechodila som ani von.Bola som si taká sitá,že to dobre napíšem,že som sa ani nebála.Cez prázdniny som každý jeden deň mala doučovanie buď z matiky alebo sloviny.A ako mi dopadol monitor? 55% matika a 85% slovina :-( Na vysvedčeniach mám samé 1,ale aj tak si myslím,že s dobrým gymnáziom sa môžem rozlúčiť.