NAJ Čistiaci gel na mastnu plet s akne

Ella3

podla mna by si mohla skusit biodermu Sensibio a ich marhulkový jemný upokojujúci čistiaci a odličovací gél...ja si ho kupujem na notine za cca 12 ecok a vydrzi 3 mesiace bez problemov

simka111

nejaký prírodný čistiaci gél na akne???
Používam dosť chémie od kožnej, takže treba trocha prírody.. :) neviem či taký existuje :D

owecka

mne celkom pomohla pleťová voda od AB, taká modrá, s gafrom...používala som ju aj s takou penovou čistiacou emulziou, ale tá mi veľmi nepomohla, potom som prešla na ten čistiaci gél s peelingom takým jemným od clean&clear, ten používam stále a vodu zvyknem meniť...a ešte používam toto:
www.google.sk
to len aby si vedela ako to vyzerá, v dm to majú:D
a samozrejme nejaké mliečko odličovacie, raz do týždňa takú peelingovú strhávaciu masku balea
ale vravíš, že máš 18 rokov, ja som asi od 14 mávala veľmi zlú pleť a potom okolo 18-19 sa mi to vyčistilo a teraz proste už akné vôbec nič, akurát čierne bodky ma trápia a vrásky pod očami:D
a mne sa tie pleťové vody, čo obsahujú alkohol zdali účinnejšie ako tie, čo neobsahujú

mimula

najlepsia?...cista voda.......popripadne cistiace mliecko na citlivu plet..a preco? bo takmer kazdy gel, pletova voda...a pod. obsahuju alkohol co vyvola este vecsiu mastiacu reakciu..cize ovela vyssiu produkciu mazu..snazte sa nedrazdit si plet, radsej najjemnejsie mliecka, abo len cista voda,aaaaaalebo oplachy z repikoveho,zihlavoveho, kamilkoveho cajiku.
Vlastna skusenost, cim viac som sa chcela starat o plet,tym viac sa mi horsila, a mastnela ako diva, cim jemnejsia som k nej bola a cim menej na nu davala, tym lepsie..este jedna rada ....vela veeeeeeeela tekutin pit...tod..znova cista voda, a tie cajiky...cuuuzte..:))

Najčítanejšie články