NAJ Čistiaci gel na mastnu plet s akne

len_rada

Po vyskusani roznych znaciek ako Loreal, Garnier, Vichy, Bioderma, La Roche Posay (rada Effaclar bola zo vsetkych kozmetik uplne najhorsia) som z neznamych pricin siahol po uplne najobycajnejsej rade Balea v DM a som s nou najspokojnejsi.

siaska

ja som vyskusala uz vela znaciek,pretoze som mala velke problemy s akne..no konecne som nasla nieco co mi naozaj pomaha..LOREAL chrono clear-je to ta rada vo fialovej farbe..vyborny je aj peeling,ja teraz pouzivam cistiaci gel s tou kefkou..nic lepsie som este nemala.

lochness

ja mam sice zmiesanu plet, ale na moje mastnu T zonu sa mi celkom oplati rada AB Balance s cajovnikom - mam pletove mlieko (s tym sa odlicujem), vodu (dobra na docistenie) a krem (davam si ho ako podklad pod mejkap)

na forach som citala dost vela chvaly na cistiaci gel od essence, dostat ho v DMke a v Tete, zvykne byt pri essence regaloch alebo pri pletovej kozmetike... nejake baby s akne si ho chvalili, tak by sa mozno oplatilo vyskusat, nestoji vela...

bShade

Mila Diana, nie je podstatne aku znacku pletovej kozmetiky pouzivas. Zo znaciek, ktore si spomenula, ide prave o tie, ktore tlacia vela penazi do reklamy, a preto su zbytocne predrazene. Ja som si v drogerii schvalne vyberala nieco, co obsahuje ucinne latky (cajovnikovy olej, zinok) o kt. viem, ze pozitivne vplyvaju na cistotu pleti, ale zaroven nestoja tolko penazi kvoli pouzitej reklamnej kampani. Ked budes uvazovat takto aj Ty, najdes vela kvalitnych vyrobkov (aj slovenskych, ako napr. AB Cosmetics), ktore splnia ucel a nebudu Ta stat vela peniazkov.

bShade

Mila Diana, nie je podstatne aku znacku pletovej kozmetiky pouzivas. Zo znaciek, ktore si spomenula, ide prave o tie, ktore tlacia vela penazi do reklamy, a preto su zbytocne predrazene. Ja som si v drogerii schvalne vyberala nieco, co obsahuje ucinne latky (cajovnikovy olej, zinok) o kt. viem, ze pozitivne vplyvaju na cistotu pleti, ale zaroven nestoja tolko penazi kvoli pouzitej reklamnej kampani. Ked budes uvazovat takto aj Ty, najdes vela kvalitnych vyrobkov (aj slovenskych, ako napr. AB Cosmetics), ktore splnia ucel a nebudu Ta stat vela peniazkov.