Kozmetika Margaret Astor

tinnulik333

Astor tekutá vodoodolná očná linka u mňa N*1 - ešte aj kozmetička sa ma pýtala čo to používam za linky keď sa mi vôbec nerozmazovali, keď mi na čistení naparovala pleť :D na oku mi drží celý deň, nosila som ju aj na kupko v lete. Pri každodennom používaní mi vydrží v pohode vyše pol roka a cena cca 7-8 eur. Momentálne mám aj ten 24h make-up - ten je celkom v pohodke, používala som aj púder Stay matte - tiež celkom v poho. Tiene podobne ako predošlé kočky neodporúčam - nepáčili sa mi ani farebne, ani kvalitou.

katuša

ja som mala makeup mattitude, bol fajn, len mi počase dosť vysušoval pokožku. mattitude som mala aj puder, tiež fajn., no myslím, že za tie isté peniaze sa daju kupiť aj lepšie produkty. aspon ja osobne, som ich už vymenila za iné a tie sú lepšie.

sara24

make up skvely mattitude, puder tiez, ocne tiene hroooooza, nikdy viac, velmi nekvalitne, lesky priemer, laky priemer

Ve

ja som vyskúšala niekoľko výrobkov, tiene nie sú dobré...hned skončia v záhybe viečka, mejkap celkom oukej...lesk krásny, ale rýchlo mizne z pier