potrebujem surne schudnut v bokoch,brucho a zadok!! :(

Príspevok v téme: potrebujem surne schudnut v bokoch,brucho a zadok!! :(
lusiana

ahojte.potrebujem pomoct s chudnutim hlavne na BOKOCH trosku na brusku a zadok..velmi ma trapia pod pasom take tukove vacky.velmi by som si zelala to dat dolu do 2 tyzdnov pretoze za dva tyzdne mame v skole plavanie a nemozem sa ukazat v plavkach ako nejaka bomba..obmedzila som moju lenivost a pazravost..miesto toho aby som sla do skoly busom tak idem peso cca 20 minut a spat ..ked mam cas tak si idem zabehat..toto robim asi 3 tyzdne a vobec ziadna zmena..niekdo mi aj povedal ze to robim zbytocne ze to sa mi len spravia svaly.neviem co je na tom pravdy ale uz mam zly pocit z toho aku mam postavu. vopred velmi dakujem za pomoc

bedna

..."je velmi nespravodlive,ze jedlo zostava niekolko sekund v ustach,niekolko hodin v zaludku a niekolko mesiacov v bokoch"....
Mna sa to tyka tiez....tak cvicim...obmedzujem sa v strave,hlavne sladke....ked ho vidim trasu sa mi ruky...a tecu slinky...mozem si hovorit,ze nie..nie...no da sa to???

TZ1

Najlepšie dobre schudneš spolu čajem Hanasaky vekmy i vynikajuci čaj na chiüdnutie skvele skus ho pit a nedavaj tam cukor pije se horky.

zuza

ak si myslis ze trojtyzdnovym behanim chces schudnut tak nie! to nejaky ten cas trva.a ak chces radu do 2 tyzdnov, menej jedz!

123456

chod na -odkaz odstránený- a tam vpravo mas take postavicky kreslene... a mas tam spustu cvikov najednotlive partie.... do leta schudnut 5 kg... to v pohodicke... je to realnejsi ciel ako ten prvy... neordinuj si jijake diety... len zmen trocha stravu... este ti poslem na mail nejake cviky na brucho... hned ako vyjde hrejive slniecko sadni na bajk, obuj korcule, alebo si sprav dlhsiu prechadzku kazdy den, alebo fitko...

hjhjjh

moja zlatučká?tie tvoje boky,to je časť tela,z ktorej sa zhadzuje uuuplne najtazsie.mozno sa ti to ani nepodarí,neviem..a skus si pozriet cviky na -odkaz odstránený- a napísať tam,tam ti poradí odborník..oki?

lusiana

dakujem pekne ya radz..teda ked ne ya dva tzydne tak aspon do leta takzch 5 kg .. mam 163 cm a 55 kg..mam hlavne ten problem ye ked si dam bars ake oblecenie tak mi ten tuk v bokoch akobz tecie y tzch nohavic a to mi strasne leyie na nervz..ta stranka co si mi poslal/a mi nejde otvorit..najviac bz som potrebovala cviky ktore na 100% zaberu na tie boky..stravu som si uz upravila.uz len ten pohyb a ako sa pohybovat..citala som aj clanky co maju dievcata taky isty problem ako ja..no ale mne to vobec nepomohlo..

123456

-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
dobre cviky...

ale chudnut sa neda len v urcitych partiach... chudnutie nie je selektivne... vyberove... neznamena, ze ked spravis 1000 brusakov, tak schudnes prave na bruchu... z brucha sa chudne najtazsie... ty si tymi brusakmi vyformujes mozno svaly... ale tie su prikryte vrstvou tuku... a na tu nestacia len brusaky... ale cvicenie celeho tela, aerobne cvicenie.... a zmena stravy!