podozrenie o pedofilii

Príspevok v téme: podozrenie o pedofilii
mirka777

Chcem sa vam zdoverit bo uz neviem co mam robit,
mam podozrenie, ze moj byvaly je pedofil.
Ma 34 rokov bola som s nim 2roky ale uz po 3mesiacoch sa so mnou rozisiel, skor si myslim ze som bola zneuzita na to aby sa zbavil akehokolvek obvynenia a podozrenia ze je uchylny.
vzdy mal sex so zenami, ktore mali deti, neustale beha za svojou sestrou ktora ma dcery vo veku 17,14,7 rokov,
braval ich na plavaren, prespava u sestry
Ked sme niekam sli tak sa nikdy neobzrel za zenou ale dievcatkami. Robime spolu a oproti nasej firmy je stredna dievcenska skola vidime dievcatam rovno do okien castokrat vidim ako sa tam diva pohladom uchylaka.
V mobile som mu nasla video jeho malej netere ako uteka so zavretymi ocami,
Ohlasila som to jeho sestre ale samozrejme ze ma vysmiala ze nemam dokazy
co si myslite o tom vy?
som paranoidna alebo skutocne ten clovek neni v poriadku.

mirka777

baby to by ste ho museli poznat

ale niekedy fakt clovek ktory vyzera na urovni o ktorom by ste to nikdy nepovedali dokaze prekvapit.

takyto ludia sa nechvalia ze su uchylaci
praveze sa snazia vyzerat ako ctihodni obcania, ja ho poznam uz tri roky a mam zneho pocit aky mam, ale pravdou je, ze od 15 moze mat snimi pohlavny styk to uz je na cloveku ci ma na to povahu.

0vecka

ked ide po 14tkach tak nieje pedofil... a tiez mi to pride ze sa slecna sklamala a teraz je on ten najhorsi....

ak je to taky uchyl na prvy pohlad preco si s nim chodila??

tpch

ververeka, to ma ist na policiu a nahlasit, ze jej byvaly pozera na budovu dievcenskej skoly a navstevuje svoje netere u sestry? Si ty vobec v poriadku?

kids

mirka mne naopak ako pedofil pripada. zo vsetkeho, co si tu popisala. jedneho presne takeho aj poznam. kolko ma tento rokov?
tento co ho poznam, chodi ku kamaratke strazit jej deti a ked som jej raz povedala, ze sa mi nezda a co si myslim, tak sa zacala smiat. a bojim sa, ci mu to aj nepovedala takym stylom, ze ona si mysli o tebe ze si pedofil, lebo odvtedy sa mi vyhyba. fakt dost blbe.
nedavno rozkryli siet pedofil, v ktorej bolo 70000 chlapov. musi ich byt celkovo strasne mnozstvo.
a ano, najviac pripadov zneuzitia sa deje priamo v rodine. doporucujem si o tom aj nieco precitat. je toho na nete dost.

jajka001_

uz si sem raz pisala s presne s tymto istym problemom a moj nazor je, ze na tie baby ziarlis. su to jeho netere, su mu ako sestry alebo sesternice.

Slobodna

mirka777 bude to zrejme tým, že si neposkytla jediný argument, ktorý by nás presvedčil o tom, že skutočne pedofil je.

mirka777

uz to nechcem riesit

ono kazda z vas je tu mudra a pritom ked niekoho nepoznate ale hlavne ze sa ho zastavate,
takychto starych uchylov co su na mlade lolitky je vela ale to je asi tou dobou, bo dnes uz mlade dievcata su vyzyvave a maju spravanie poslednej ....
ale ako som povedala su to jeho sracky je mi celkovo ten clovek neprijemny nechcem stym nic mat, nech si to riesi jeho sestra

doubledog

a co ja viem?
mala by ho nejak sledovat, ak ma moznost
urcite by to nemala nechat tak, ze sak ono sa to aj tak prevali