Lekarske potvrdenie - VS

Príspevok v téme: Lekarske potvrdenie - VS
Lukino19

Chcem si podat prihlasku na VS, konkretne www.vip-vs.sk , ale pri prijimacich pohovoroch mam predlozit lekarske potvrdenie.
Viem, ze nieco take je aj na klasickej papierovej prihlaske na akukolvek inu skolu.
Mam ist normalne k mojmu lekarovi?
Ak nie som uplne zdravotne v poriadku, je mozne, ze mi lekar potvrdenie neda? Kolko ma take potvrdenie bude stat?

Lukino19

Dakujem Vam vsetkym velmi pekne za rady... Aj tak sa mi niektore tie sumy zdaju za jednu peciatku od lekara prehnane, s tym by sa malo nieco robit, nie?
Dufam, ze budem mat take stastie a zoberu odo mna max. 5 e, buduci tyzden sa tam chystam, tak napisem.

nyky20: nie, vozickar nie som, len castejsie byvam chory, tak verim, ze toho vela nezameskam, kedze sa tam hlasim na denne studium - velmi mi tu skolu kamarati vychvalili.

nyky20

Prečo by malo tapp šibať. Teraz je doba že si všetci hádžu ceny aké chcú. Odo mna zobral tento rok 5 euro ale povedal že kebyže prídem z dalšou že je zadarmo už. jednoducho že sa platí len za jednu v jednom roku. Kamošky niektoré neplatili vobec iné 2-4 eurá a jedna tiež až 17 eur.

Lukino19

Čo sa týka toho vyšetrenia ide len o to či nie si niečo v zmysle postihnutý a či zvládneš obyčajné učenie na danom odbore alebo samotný výkon povolania.Napr. ak budeš na vozíku ty nejaký odbor pri ktorom sa pohybuješ vyštudovat síce možeš ale vykonávat ho už nie. Ale na druhej strane aj človek na vozíku studuje normálne len niečo čo bude schopný aj vykonávať. Je to dost divný príklad ale dufam že sa chápeme.

Simonella

tapp: 20 eur za potvrdenie na VS ?? co ti sibe ? niektori doktori to davaju zadarmo alebo do 3 eur a nie do 50 preboha

tapp

Za 1-2 eury mate potvrdenie priepustky. Potvrdenie o zdrav. stave je cca 20, ak je aj s vysetrenim pacientka, tak 40-50E.

Simonella

ano treba ist k obvodnej ona ti da peciatku, napise ze si zdravotne sposobila.. mna 1 potvrdenie stalo len 1 euro.. kazdy lekar ma ale ine ceny.. najviac som pocula ze bral 3 eura ..
a samozrjme to potvrdenie potrebujes ked ti tam pise lebo inac bude prihlaska neplatna..

lochness

to zalezi od lekara, moj ma v cenniku napisane nejake 2-3 eura za to a aj tak nikdy nic za to nepytal... buchol peciatku na prihlasku a hotovo :)