Kozmetika Himalaya Herbals

bribar

Jediný produkt ktorý mi pomáhal na akné.Neem maska je super,za tú cenu si myslím,že je super vec.Keďže som minula už stovky € a nakoniec mi pomhla obyčajná maska za 3,50 €

Sisafilipd

Viete čo ženy už ste trápne z tým aké je to blaaaaaaah veľmi chcemicke denne si dávate na ruky chemické mydla, dezodoranty, chemické voňavky ale to je všetko vporiadku lebo značka neklame a pekne krásne vypíše na obal všetky chemikálie tak si to spokojne dám lebo Sak čo neklamú ale keď niekto napíše že je to prírodné a vysmirujete tam nejakú chemikáliu tak je to podvod na ľudstvo! A všimol si niekto to že NETESTUJU NA ZVIERATÁCH ?!?!? No pre mna je toto dosť podstatne, ale mám pocit že niektoré ženy majú ťažký život tak aspoň sem prídu všetko okritizovat pekný večer.

Lili71

Ja som bola zatial s vyrobkami Himalaya Herbals spokojna. Skusala som pastu, balzam na pery a ovocnu masku. Da sa kupit v klasickom obchode, alebo na internet. Ja objednavam napr. na www.tany.sk. Ale maju ju aj vo vacsom tescu.

Sisulik

Ja používam túto kozmetiku dlhodobo veľmi mi vyhovuje na moju mastnejšiu pleť s tvorbou akne. Konkrétne čistiaci gél Neem a maska Neem. Majú liečivé účinky. Predtým som používala aj čistiacu penu a tonikum.

Mata235

Ahojte :-) Himalaya Herbals patrí do skupiny ajurvédskej kozmetiky (indickej kozmetiky). Indickým doplnok výživy aj kozmetike sa venujem už dlhšie a verte neverte, Himalaya Herbals sa žiaľ na prírodnú a ajurvédsku kozmetiku iba hrá. Skúste si prečítať zloženie produktov. Všimnite si, že nemajú ani BIO ani Eko certifikát, pretože ich nedostali. Ak hľadáte indickú a kvalitnú, tak odporúčam skôr značky ako Ecce Vita alebo Organic India, ja nakupujem z -odkaz odstránený-, ale na internete je veľa e-shopov s týmito značkami, stačí si vybrať a netreba sa hnať za niečim, čo vyzerá dobre, stojí to pár šupov ale zvnútra je to obyčajný chemický krém :-)

Doktorfazula

Mal som frajerku z Himalaji ale mala otca samana, a ten ma zaklial preto som to zabalil. cize s himalajami dobre skusenosti nemam

akinom0077

Pouzivam sampon Himalaya na mastne vlasy a som velmi spokojna vyskusala som uz toho dost a tento ki vyhovuje hlavne mi vydrzia 24 hodin vlasy ako take co sa pri vacsine samponov nestava...
taktiez pouzivam " bahennu" masku od Himalaya krasne precisti hlboke pory a nevysusi plet
potom pouzivam krem na tvar -tiez spokojnost
par krat som kupila pastu a tiez v pohode