vztah

Smutna9

ELSA jeden brat a jedna sestra.tak som to logicky musela napisat "frajerom/frajerkam"..a viem, ze obcas jeho sestra zavola k nim domov svojho priatela. a dakujem, ak sa to nevyriesi inak skusim sa porozpravat. len som sa najskor chcela dozvediet nazory nezainteresovanych kedze ma to dost znepokojuje

SCOTTY dakujem za radu. vyskusam.. snad sa nieco zmeni

scotty

Po troch rokoch, rozumneho vzťahu, si musite vedieť sadnuť a porozprávať čo vás trápi, s čim mate problem. Môžeš to urobiť otvorene, konfrontovať ho s tym, že ťa mrzí, že nikam nechodíte, alebo začni byť iniciatívna... vytváraj príležitosti.
Odporúčam začať s vecami, ktoré ho zaujímajú. Mna baví šport... ak holka chce aby sme spolu niekam vyrazili na bicykle, korčule, išli do fitka, na plaváren, nikdy ju neodmietnem, lebo sa spoja dve veci, ktoré mam rad do jednej... Ak ani toto neklapne, problem nebude v jeho lenivosti, ale niekde inde...

elsa5.5

tak pokiaľ to nie sú len prázdne reči a hľadá ten byt a pod.tak s tebou plánuje budúcnosť,ak si ani jeho súrodenci nevodia domov frajerky či frajerov tak je to ok,to koľko ich je mimochodom,susedia vás aj tak vidia ked tam idete,sa s ním o tom porozprávaj a budeš mať jasno:)

Smutna9

LOST sice viem, ze som zacala randit dost skoro ale myslim si, ze uz vtedy som vedela co chcem. lebo sa to ani za tu dobu nezmenilo a predpokladam, ze ani nezmeni. nepovysujem sa nad svoje rovesnicky ale co sa tyka vztahov som vtedy mala uz uplne jasno

WEVA byva s rodicmi aj so surodencami, ale rodicia chodia na nocne sluzby a surodenci su rozlozeni po frajeroch/frajerkach takze nie je take tazke "vypratat" byt. a ci unho prespavam? ano par krat sa tak stalo, ale ani to nie je casto. no tuto s tym rodicia prilis nesuhlasili - co ich plne chapem. uvedomujem si, ze som bola mlada a vlastne este stale som v ich ociach mala dcerenka :) a vidime sa podla okolnosti. podla toho ci mam vela do skoly, atd.atd.. v priemere tak 2-3 krat do tyzdna

ELSA - stretavame sa bud u neho, alebo "behame" okolo mojho domu so psom. pripadne si zajdeme do lesa/do prirody... a sama tomu nechapem :( na jednej strane pozera byty/domy pre nas, rozprava o rodine, svadbe a na druhej strane ma vlastne taji...co to ma znamenat? :(

elsa5.5

to čo ťa utajuje,ako často sa stretávate a kde?tak sa ho opýtaj kedy ťa mieni predstaviť rodičom,ako ten vzťah vlastne berie,mne to pripadá ako keby to vážne nebral,26-ročný čo má v pláne,alebo si necháva zadné dvierka,to čo je za vzťah,začala si s ním chodiť dosť skoro,ale už ked ste spolu 3 roky,čo má on v pláne?ked ťa nikomu ani kamarátom nepredstaví...

Weva

a on zije so surodencami? Ci s rodicmi este? Ako to ze nikdy nikto nie je doma? To znie akosi divne... este nikdy si tam neprespala, ci on u vas?
Ja si toto uprimne neviem vobec predstavit - vsak velikanska cast vztahu je i o tom spolocenskom, o spolocnych akciach a spomienkach... ako casto sa vidite?

introv3rt

Preco hodnotite druheho podla svojich vlastnych kriterii?
Ked je niekto introvert, celkom pochopitelne nebude rad chodit do spolocnosti, ale kludne mu staci vlastny svet vo svojom byte/izbe s jednou milovanou osobou.

Ked je niekto tazky "zurkovac" neznamena, ze ten co sedi doma je divny, pretoze tomu co sedi doma zase pride divny "zurkovac".

Porozpravaj sa s nim o tom, ze by si chcela trochu aktivnejsie zit, zo dna na den sa z neho nestane ozdoba vecierkov, ajpo case bude celkom pouzitelny aj na diskoteky alebo akcie.

lost

resp. zalezi aj na tom co je "vztah" ak je to kamaratenie sa tak moze byt aj od 10tich rokov.. ale seriozne chodenie, resp. "zalubenie" to je to co som myslel tym extremom..

lost

Normalny 26 rocny muz(?) sa takto chovat nemoze predsa :)

bud je analfabet, alebo je divny.

a mimochodom, myslim si ze 23 rocny chalan a 15 rocna baba je trosku extrem. teda je to relativne, lebo kazdy dospeje v inom veku, ale...

tych 8 rokov nie je dolezite, dolezite je to ze 15-23 .. ak by to oblo 20-28 tak to je o 500% nieco uplne ine..

podla mna len extremne male percento 23 rocnych chalanov a 15 rocnych bab vie co robia a co chcu a SU NAD (resp. v plnej kontrole) vecou.

Inac by som necital milion prispevkov nie len tu ze "16 rocna mamicka sa stara o deita a uplne sama" atd..

cize ak vas vztah patri k tej extremnej mensine, tak gratulujem :)