ma vsade zeny

Príspevok v téme: ma vsade zeny
cierna duha

prave som prisla domov a som v strasnom stave... mam vztah, ktory pre rozne veci skripe ale lubime sa uz skoro rok..lenze on pracuje v cisto zenskom kolektive,chodi s nimi na obedy,obcas von,navstevuje aj susedne kancelarie kde su zas same mlade zeny a vykecava sa s nimi stale...teraz sa prestahoval do noveho bytu (vraj kvoli mne aby sme mali sukromie) a urobi tam 3 koladuacie plne zien z roboty a ani na jednu nesmiem prist.teraz je zas vonku so zenami z jazykovej skoly..a stale nieco take..nemyslim si ze ma podvadza ale aj tak je to tazke a bolave..som chora ze ziarlim na toto? on tvrdi ze ano ze kazdy ma mat slobodu.ale podla mna toto je trochu moc.neviem co mam robit :(

cierna duha

ja neviem mam pocit ze najlepsie by bolo keby som mu dala uplnu slobodu nech si robi co chce..lebo o toto mu ide aby nemal pocit ze ho dusim a potom mi aj vyhovie a nebude tolko so zenami..chlapske ego... ale ja sa proste nedokazem ovladnut..ked mu volam ze som kusok od miesta kde je ci mu pridem dat pusu a pozriet ho na par minut a on povie ze ne lebo ide von s jednym chalanom a dvoma babami z kurzu angliny a ja tam nemam co robit tak proste mi lieta hlavou kadeco.povedal ze za polhodinu pojde a zavola ale ani za hodinu a pol sa neozyval.a potom sa divi ze ziarlim.boze som jak decko :(

goccia

on je pre sam pre seba dolezitejsi ako ty a vas vztah. je to nevyzrete spravanie, kedy on nema spravne nastaveny rebricek hodnot. na prvom mieste ma byt partnerka a vztah a az potom ostatni ludia. ked uprednostnuje "vyzitie" s kolegynami a nechce si ho nechat rusit tebou, tak to je uplne nespravne. ty neziarlis, ty len citis, ze nieco nie je v poriadku. a citil by to kazdy normalny clovek s normalnymi narokmi na normalny vztah.
ja pracujem v cisto muzskom kolektive. a nikdy by som si voci partnerovi nedovolila zakazat mu ist so mnou na akciu s mojimi kolegami, na ktoru maju pristup aj ludia mimo firmy. a uz vobec by som si nevodila do bytu samych muzskych chlapov bez pritomnosti mojho partnera. a to su moje vztahy s kolegami naozaj len v rovine beznych pracovnych vztahov.
vo vasom vztahu to je chore.

siisa 25

to je v poriadku ze si nahnevana ved si právom nahnevaná,čo ma čo on byť v kuse so ženami ,dala by som mu na vyber bud ony alebo ja,nech si vybere komu sa potrebuje viac venovať,alebo ja už neviem nechapem taketo spravanie u chlapa je to divné a velmi velmi podozrivé

cierna duha

gay urcite nie je ale on je proste spolocensky a medzi zenami velmi oblubeny..vraj ma tam nechce lebo si s kolegynami nebudem mat co povedat lebo budu hovorit o tom co sa deje v praci..je to divne cele..teraz sme spolu volali a zas sme sa len pohadali.zlozila som mu telefon.nemam nanho nervy

cierna duha

gay urcite nie je ale on je proste spolocensky a medzi zenami velmi oblubeny..vraj ma tam nechce lebo si s kolegynami nebudem mat co povedat lebo budu hovorit o tom co sa deje v praci..je to divne cele..teraz sme spolu volali a zas sme sa len pohadali.zlozila som mu telefon.nemam nanho nervy

karma

ja sice nemam take velke skusenosti vo vztahoch si myslim ze si len potrebuje dokazat ze je obdivovany aj inymi zenami a ze vie vzbudit zaujem asi to dodava na sile jeho egu...no je mi podozrive preco ta sem tam nevezme von spolu s nim a partiou kolegyn su to zeny a tak si myslim ze by ste si spolocnu temu iste nasli preto mu to skus navrhnut a ak nebude suhlasit tak sa skus nenapadnymi otazkami dopatrat k dovodom preco to nechce ak s nimi naozaj nic nema nema nemal by to byt pre neho problem

P.S. nemyslim si ze si je chore ked na neho ziarlis ved sa milujete a toto jeho podozrive spravanie ta uplne logicky vyvadza z miery ved si to povedzme uprimne ked niekoho milujeme nechceme o neho prist skor naopak chceme byt s nim tak nechapem preco je vonku s niekym inym

jajka001_

zrejme mu ta zenska spolocnost vyhovuje, je asi taky, ma rad zensky obdiv - zrejme ich aj bali, inak by sa na neho tak nelepili - kvoli tebe z prace neodide - tak, bud sa s tym zmieris- co asi tazko- alebo...si najdi niekoho ineho
dalsia moznost , ze je gay :) a takto to kryje, co je tiez nanic