Jazda bez šoferáku? Pokuty?

whee_ee

Cumlík, ten mail je nepovinný, by the way ;) Ale IP adresu ty neovplyvníš a neviem, čo sleduješ tým, že sa obhajuješ pod iným nickom... Nevieš to urobiť sama za seba? :) Ale aspoň som sa pobavila :) Len keď spôsobíš nehodu, už to také smiešne nebude. Pá :)

CUMLíK

whee samozrejme že sem nebudem písať swoj, a ked "niekomu" nepomože moj názor snád ho doňho nakopú iný:) ale ako to widím ee.

lost

dal by som svoju veceru na to, ze toto nemoze byt 20 rocny clovek, ba ani 18 rocny a ak ano, tak .. to neni mozne jednoducho :D

to pjOst3 neNi mOzn€ toto, wiete, neni mozne..

mna zastavili na gallarde a kam sa na to hjabe BMW ci benz S :D

AaBbCc...

..wed sa len pýta a wy ho-ju tu už prepierate, wed nap. že má strax zo skúšok resp.toho že dostane trému...ja som taktiež robila šoferák, wšetko w pohode a prišli skúšky pak jazdy a ??ani obraz ani zwuk...a to ma už inštruktor uklidnowal na 1 jazde že sa nemám čeho báť máme to w paži...iiiste :)..a tak ja si tiež myslím že niektoré autá policajti radšej nezastawujú,,,ja som nikdy newidela že by zastawili BMW,mercedes S, alebo niečo tomu podobné, akurát sme nedáwno o tom howorili(((

lost

papier nie je znakom, ale je to nieco co je dolezite.

poznas vobec vsetky znacky? poznas pravidla cestnej premavky a aspon tie triezve partie vyhlasky?

ono nie kazdy je dobry vodic, tj.
ak by robil tym sposom ako ty, tak by zabil seba alebo niekoho hned v prvej zakrute, na to je dobra autoskola, niekto vie auto ovladat hned nikto nie.

pointa nie je sa rozbehnut, ale spravne a vcas zabrzdit ;) vyhnut sa prekazke atd, nikomu neublizit a ono to da pracu.. ale clovek ziskava skusenosti praxou, lenze v skolach sa nenajazdi nai 1000km, to je katastrofalne malo :)

a tie jazdy vyzeraju asi tak, ze student autoskoly je v podstate taxikar pre instruktora :D

ale ak by do mna niekto vrazil a nemal by papiere, ten by ... :)

a ake mas auto? nejake luxusne so zlatym cislom na SPZ? ked si myslis ze ta nezastavia? alebo veterana? alebo to bolo myslene tak ze zatial vase (akekolvek) nezastavili?

ono vodic sam o sebe nie je zly, pokial nie je arogantny.. drzy vie byt kazdy, kto vie pohnut clenkom, resp. patou o 10cm nizsie.. alebo ten kto je lenivy davat smerovky :)

minule sa mi stala super haluz..

idem si pri zapade slnka, krasna romantika, (slnko za mnou), a niekto oproti, asi 500metrov vpredu sa snazi predbehnut taku malu dodavocku ale nesitha to, lebo asi neodhadol situaciu.
som skoro pukol od smiechu ak sim videl ze je to cierne BMW :D:D
kilometre za mnou nikto nebol, ale on to musel riskovat ked idem ja.. (to sa mi stava casto ale, prva jazda a idem si kludne 70-80kmh a zrazu ze preco je to auto oproti :D :D )

alebo milujem ak niekto ide na dialnici v strednom pruhu 100kmh a neuhne ani za svet.. to iste v lavom pruhu..

ale najhorsie situacie su v meste, kde nie je ani pruhovanie, nic, tam kde je 50kmh limit, kazdy ide 70kmh a tlaci sa na metre doslova na kufor.. a najviac nenavidim autobusy v bratislave, tolka drzost, lebo maju vela ton.. lol..