kočky, prečo balíte zadaných chlapov?

Príspevok v téme: kočky, prečo balíte zadaných chlapov?
hebik

Zaujímal by ma fakt, prečo niektoré kočky balia predovšetkým zadaných chlapov, aj keď priamo vedia, že tí dotyční majú partnerku... ja si napr. od zadaných držím odstup, lebo si poviem, že nechcem, aby sa to raz stalo mne - ale bola by som na opačnej strane.. aj keď ma balí nejaký zadaný, pokecám, no slušne ho odpinknem, keď to chce naťahovať na ďalšie stretká (to prvé sa väčšinou odohrá niekde náhodne - keď ideme s babami von a pod.).. no mam dojem, že v dnešnej dobe aj zopár kočiek, ktoré sú v mojom okolí, si zvyšuje svoj virtuálny kredit tým, že začnú namotávať zadaných.. a vysvetliť mi to logicky nevedia, tak sa pýtam, prečo? :)

smajliQa

ja myslim ze je to preto, aby si dokazali, ze na to maju, zbalit aj zadaneho, lebo to zvacsa byva tazsie ako zbalit toho, co je volny..

ja osobne to nerobim, nemam preco. podla mna je to trapne.. kazda chudinka tu vyplakava, ze ju podvadza priatel... ale keby nebolo takych chuderi, tak by nebolo s kym podvadzat. cus..

Tyshka

ale to robia len tie ktore nevedia jake toje zle tej druhej co robia im sa to bud vrati ale urcite sa vrati mozno inak mozno tak isto ale ja som strasne citliva osoba a strasne viem citit a precit vsetko a nikdy by som to nedokazala sparavit vzivote nikdy! balit nekoho kto ma nekoho nikdy! toje proste nechutne a bez citne! uz len tym ze robila bych zle tomu druhemu! takze tak!ako u chalanov toje take ze oni proste take jak zeny city nemaju ale ako baba bych to nerobila zanic!

jahodka123

tiež to nikdy nepochopím.. Tolko chlapov je volných, ale oni musia vyštartovať vždy po tých zadaných..