3D v kine

Príspevok v téme: 3D v kine
Ontário

Čavte. Včera som bol prvýkrát v kine na 3D (rozprávka Rio). O premietaní v 3D som mal asi také predstavy, že keď budem sedieť na mieste, že napr. tie papagáje budú lietať okolo mojej hlavy, ako keby nad divákmi a tak...No nič také sa nedialo.
Mal som len ja také mylné predstavy o 3D, či je to tak naozaj a len mne to nefungovalo, preto, že nosím okuliare na nejakú vadu?

M74

Občas robím 3D fotky. Na mnohých motívoch to neukáže, ideálne je keď je niečo výrazné v popredí. Ale to sú len také kvázi efekty, nič prevratné to nie je.
Ontário: Ak chceš v tom kine vidieť niečo úchvatné a poletujúce v priestore, tak si predtým musíš niečo šlahnúť :-)

žažiká

ja som bola prvy raz na 3D asi pred 10 rokmi vo francuzku na kratky film nieco s podmorskym svetom. Tam to bolo skvele. Inak chodievam na 3D aj do cinemaxu kupujeme si listky viacej v predu a v strede aby nas nerusil koniec platna a je to lepsie ako sedenie v zadu co sa tyka efektov. mne sa napriklad minule velmi pacila reklama pred filmom na jogiho ako vyfukol z nosa cervika ci ten had ako som ho mala pred tvarou. Mne sa to lubi aj u nas aj ked tie efekty by mohli byt viacej co na cloveka akoby utocili, len co som si vsimla z mojho pohladu ked je rychla csena sa mi rozmazava obraz.

lost

no to bolo len tak z haluze, oslava nahodneho dna :)

bolo "vyporedane" (asi 8 sedadiel + nase) :D

ale vidis, to je dobry napad, ponuknut nahodnemu okolosediacemu :D :D

lost

a inac, ked pocujem kino, tak mi az usi odstavaju.

ten zvuk, co je v "kine" (napr polus, aupark) tak ak by som tam este raz musel vstupit, rovno ich zazalujem za poskodzovanie mojho sluchu, jednak reklama huci ako keby zahrievali (turovali) repraky na 120% a jednak ten zvukovy efekt, respektive kvalita zvuku je ako keby na mileticke kupili repraky urcene do telocvicne...

proste kvalita totalne mizerna :D

to je dovod preco nechodim do kina...

lost

asi pred 10 rokmi som bol v tom imax kine, orange ci kto to vlastnil...

to bol t-rex film ci nieco take , 45 minut, cca 300sk? a stalo to za ... :)

asi 2x bol ten t-rex naozaj realny a raz padali kamene, ale boli nerealne priesvitne atd.. cize nic moc..

technologia by aj bola (ako vzdy, patenty su), ale este musia zaryzovat na 2D ... a tak 3D sa odklada na neskor..

lost

A viete co je maximalna drzost?

Marika skrizena s Orangeom.

Doslova a do bodky KLAMU v reklamach ze idu vysielat 3D.

To je podvod ktory sa moze stat len na slovensku a v Zanzibare.