Zanechala bulimia, krce, bolesti, zle vyprazdnovanie?

dadiana

je to krasne napisane,,to to je realita, zenske..mala by si to precitat kazda, ktora chce zacat chudnut! AAdmin by to mal hodit ako uvodnu temu tejto stranky..

slepasombola

Bleda nezdrava aknozna plet,

Spuchnuta tvar,hlboke vrasky

suche lamave vlasy, ani neviem ci rastu

male prsia,

sucha nezdrava pokozka,

ovisnuta koza,

pravidelne zuzenie hrdla (ledva staci na tekutiny) sprevadzane pocitom skrtenia,

opuchnute uzliny,

kozne choroby. raz mi odpadla velka cast koze a masa z nosa,kvoli chorobe impetigo,vznika pri nulovej imunite,ked sa spina dostane na akne

brucho ci uz chude alebo pribrate vyzera nezdravo,

zadok plochy a spadnuty,

kazy na takmer vsetkych zuboch, jeden zub sa mi raz sam od seba rozpadol,ostala len polovica,

Dysfunkcia zaludka,hrubeho creva a dvanastnika a ktovie este coho. Imunitny system sa odo mna odstahoval uz v 2007.

Mucive krce kazdych par dni,od rebier az po slabiny aj na bruchu aj na chrbte,

Prudky pokles telesnej energie(pri sexe nevydrzim hore ani minutu)

Trvala zapcha,dufam ze mi dokaze psyllium pomoct

Stala bolest klbov,najma krcnych stavcov ,kosti na prstoch,kolien a zapasti

Srdcova arytmia,srdce mi busi ako subwoofer a to ani nemusim nic robit

Nechut do jedla a po jednodnovej pauze od jedla je take tazke dat nieco do ust ako keby som bola anorekticka co mesiac nejedla,

Takmer nulova schopnost absorbovat vitaminy a mineraly z potravy,

Ospalost

Raz v praci som odpadla do bezvedomia na asi hodinu ale moje telo sa nadalej hybalo ako taky stary ozran(naplnou mojej prace bolo chodit po pase dlhom 15m) a ludia co ma videli si zacali suskat ze som zdrogovana a nikto mi nepomohol. Cize nieco ako diabeticky sok,mozno to bolo ono. Sama som sa po tej hodine prebrala v chodzi a absolutne netusim co som presne robila len viem ze som sa stale hybala ale moj mozog bol v kome. Dva cele dni predtym som nespala a to bola zrejme pricina,ale dva dni bez spanku by so zdravym clovekom nic take nespravili.

Najmenej podstatny nasledok je asi 2000 az 3000eur ktore sli na Laxygal. Brala som ho 5rokov niekedy aj 3flasticky denne ale ku koncu uz len dve flasticky za mesiac. Vacsinou ma to chytilo niekde kde som nemohla ist na wc a tak som sa neraz zmietala v najhorsich krcoch cele hodiny,aj som plakala od bolesti pri supersilmych a ostrych krcoch a teraz sa modlim aby som nedostala rakovinu hr.creva,no mozno ju uz mam.

Dehydratacia a odvodneny organizmus (vdaka vode je pokozka pevna a organy sa precistuju,telo ma vela energie, atd)

Obcasna hypertenzia alebo co,cize sa nemozem nadychnut a lapam po dychu,stalo sa to vela krat ked som zufalo plakala

Trocha sa mi zvyraznili chlpy po tele,bohuzial aj nad hornou perou a na spodnej hrane tvare,cize take slabsie fuzy a brada

Nizka telesna teplota,

Narusene slinne zlazy,stale mam pocit smadu aj po dvoch litroch vody,

Samozrejme prudko kolisava hmotnost

Menzes mavam,nepravidelne ale uz 9 mesiacov mam pravidelny sex bez ochrany a ani raz som nechtiac neotehotnela,cize neviem ci som plodna

Toto su vsetky nasledky o ktorych viem,zatial som nebola u lekara kvoli ppp,cize mozno je toho viac,

Co Sposobila moja Anorexia spolu s Bulimiou (nevracala som ale brala prehanadla)

Od 16 do 21 rokov, kedy som bud drzala dlhe hladovky,jedla ale vsetko vylucila nasilne, alebo sa prejedala a bez prehanadla som v sebe obcas drzala jedlo aj z celeho mesiaca.

Sem tam som jedla zdrave veci ale vacsinou same sladkosti ci polotovary.

Najviac som vazila 70 kg a najmenej 51 a moje telo sa mi ani vtedy ani vtedy nepacilo,lebo vyzeralo nezdravo a ochabnuto.

Z prehanadla som nikdy neschudla,akurat som nepribrala ani ked som zjedla 300 g cokolady.

Dni ci tyzdne bez jedla mi sice radikalne a vyrazne uberali tuk,ale vzdy sa vratil, a svaly o ktore som prisla si len tak lahko nevytvorim,pokial budem tak slaba ako teraz.

Som rada len za to ,ze som si uvedomila co vsetko mi to zobralo a som rozhodnuta to ziskat spat. Je mi jedno ci budem vazit 55 ci 65, chcem mat akurat energiu na cvicenie, zdrave organy, pokozku, vlasy, zdravu farbu a pekne zuby,ktore konecne zacali navstevovat zubara.

Volam sa Viki,mam 21r, 175 cm a je mi jedno kolko kil,lebo tie nic neznamenaju.
Mam milujuceho buduceho manzela a chcem mu byt dokonala pritazliva a zdrava partnerka a nie vyziabnuta, vyhadzana troska co chodi ako zombie.

julka 7878

NEMALA BY SOM IST RADSEJ K LEKAROVI?mAM DESNE KRCE A NICI MI TO ZIVOT....TY SISI SI ICH UZIVALA TIEZ...KOLKO STOJA?

Najčítanejšie články