Prečo nie?

Príspevok v téme: Prečo nie?
LenMalaOtásk

Vopred sa pítam hlavne báb/žien.

Ahojte.Volám sa Peter a mám 16 rokov a toto leto budem mať 17rokov. Moja priateľka je o 3 mesiace mlačia.

Sme spolu už 4,5 mesiaca. Náš vzťach je dobrý dalo by sa aj povedať že super. Rozumieme si spolu a je to skrátka to čomu sa doslova hovorí pravá láska.

Len mám problém z sexualného hladiska. Keď som s priateľkou a máme predohru všetko je v poriatku všetko je v pohode. Skrátka pokrocime idem rukov. Ale ako idem tou rukov je to koniec. Ďalej už nechce pokročiť.

Pítal som sa jej v čom je problém. Či ju to náhodou bolí, či sa bojí, alebo je to na ňu skoro, či iné problémy. Ale ona my povie že nie všetko je v poriatku. Už aj sama povedala že je čas na pokročenie. Ale keď sa spítam že tak prečo nie tak mi odpovie iba že neviem.

Tak chcem sa spítať vás či náhodou neviete prečo nie (či ste mali podobní problém) alebo ako ju aspoň presvečiť (rada,typ...). Robím fakt všetko čo po mne chce čiže fakt netuším.

Prosím poradte mi.

Vopred ďakujem.

LenMalaOtásk

No to hej sorry. Gramatika tak "trošku" ušla. Ale bolo toho veľa no čo už.
No hej 16r. A áno vieme o chránenom pohlavnom styku (o to sa netreba báť v našom prípade).
Nad tím som sa nezastavil. Možno je to presne ono. Ďakujem jajka za radu vážim si to.

jajka001_

sorry ale ta tvoja gramatika to je brutaaal to som este nevidela
kam sa ponahlate? mate len 16. dufam ze mate poňatia o chránenom pohlavnom styku.
v čom je problem? v tom ze aj ked tvrdi ze chce, tak to nie je pravda, nie je pripravena, chce to len kvoli tebe aby ta nestratila.