stretáva sa s "kamarátkou"

Príspevok v téme: stretáva sa s "kamarátkou"
lulu007

Ahojte,

viete mi poradit?
Moj priatel s ktorym byvam uz aj v jednej domacnosti si v poslednom case neustale smskuje a stretava sa s \\\"kamaratkou\\\"-spoluziackou zo strednej skoly (o ktoru mal vtedy zaujem ale nevyslo to)
...neviem sa s tym zrovnat...stretnu sa po praci a pride domov az neskoro v noci...podotykam, ze ona je slobodna a bez priatela...

..povedala som mu ze mi to vadi, ale vzdy na mna vybehne s tym ze som extremne ziarliva, ze mu neverim a keby s nou nieco mal tak mi nepovie ze sa stretavaju!!!!!!!

Netvrdim, ze ma s nou podvadza, ale zda sa mi to divne, ze sa spolu tak casto stretavaju a pisu si...ja ju vobec nepoznam...neviem o co jej ide!

Prosim poradte, som paranoidna, alebo je to fakt divne?

jajka001_

chod a sleduj ich. nema sa co sam stretavat so zenami. nenechaj si nahovorit ze co robi je normalne. ak ho to bavi viac s inou zenou ako s tebou tak asi ze nieco nie je v poriadku. a to ze ti to povedal ze ma byt ochrana pred neverou? hahaha. skor fajn krytie

uhlie

Tiez neviem, ze co by sme tu ako s tym mali robit, ze sa tvoj priatel stretava s kamoskou. Mame sa smiat, plakat, nadavat, chvalit, alebo nieco ine? Alebo ze co ti mame poradit.

elsa5.5

to by sa mu páčilo on sa bude po nociach zabávať s nejakou babou a doma aby si na neho čakala večera uvarená, upratané......,,ja by som bola teda rázne proti až idú partia prosím,alebo s kolegami inak nie ak chce voľnosť tak by som mu ju dala nech sa ide zabávať ako sa mu páči,nie normálne to určite nie je......

Excita

Ververeka,
ja ju nechcem stresovat...

Nikto nehovori o nejakej izolacii, jasne, ze zdravy vztah musi fungovat najma na dovere a kazdy musi mat aj svoj okruh kamaratov, aby sa z toho nezosalel :)

No ine je, ked si chlap vyrazi raz za cas do spolocnosti s kamaratmi, ci kamoskami.. a ine, ked sa pravidelne, vo dvojici stretava s jednou a tou istou osobou.. mna by este zaujimalo, ci je dotycny chlapik celkovo spolocensky, ci chodi casto von a ma plno kamaratov, alebo sa to tyka len tej jednej kamosky prevazne... lebo v tom je velmi velky rozdiel.. resp.tenka hranica medzi zdravym spolocenskym zivotom a drzostou vo vztahu :)

goccia

tak nech sa stretava s kamaratkami aj kamaratmi, ale nepride mi normalne, aby sa stretaval len vo dvojici s kamaratkou a este tak dlho do noci a ak to je aj casto... S nikym inym sa takto nezvykne stretavat?

btw. moja skusenost je taka, ze z kamaratky sa vyklulo viac, totiz ked sa jej zacne stazovat, aka si ziarliva a ako ho nechapes a jeho kamaratka ho pochopi, bude mat dojem, ze ona ho chape a ty si ta zla... Je to taka jednoducha matematika.
Takze by som to riesila, ale citlivo

lle

lilu, najdi si aj ty kamarata, bude to mat dva efekty, odreagujes sa, zabavis a aj on si uvedomi ze druhym sa nerobi to , co nechces aby robili oni tebe. Nerozpravaj o tom, proste chod na veceru/drink/prechadzku s kamosom.

muzom treba obcas dat nazorny priklad. Ale neber to tak ze robis nieco napriek, skor si vychutnaj to, ze to mas "dovolene". V manzelstve by ti to uz asi netoleroval.

ververeka

preboha excita, ty mas fakt prihodnu prezyvku :)
nestresuj ju este viac.

ja by som teda nechcela aby sa chlap stretaval len so mnou a s nikym inym. mam priatela a ma svojich kamosov, chodi s nimi von, s kamoskami a podobne. nechcem skoncit o dva roky tak, ze nikto nebude mat ziadnych znamych a budeme len doma pred telkou a uz si nebudeme mat co povedat. kazdy by mal mat svoj okruh znamych. vsetko je len o dovere.

silviklh

takto si bude mysliet,ze ked ti povedal,ze sa stretavate,si urcite nebudes mysliet,ze s nou daco riesi! chalpec asi vie,ako na to.sorry,ale toto nie...to co je za "vztah"...to ak osa sprava...nie je to normalne

Excita

Okamžite to ries!

Ked s tebou zije v jednej domacnosti, to ani nehovorim ..
Ked sa chce stretavat s takymi kamaratkami, povedz mu ok, nech sa paci, ale nech potom po stretku ide niekam inam.
Ako si to moze muz, ktory stebou BYVA, vobec dovolit??
Ak chce mat taku volnost, ze po stretku s kamoskou, ktoru mimochodom v minulosti chcel, si pride domov v NOCI, tak nech byva sam.
Azda mu to nebudes trpiet?!

Ak este on na teba vybehne, ze si ziarliva,
je to neklamny znak toho, ze ho tymi otazkami zatazujes a tym padom nema ciste umysly.

Nemyslim si, ze ta s nou podvadza, no argument, ze "by ti ani nepovedal ze sa stretnu, keby s nou nieco mal" je bohapusty blud !!

danielaaa

PODLA TOHO AKO CASTO SA S NOU STRETAVA CI RAZ ZA DVA TYZDNE ALEBO CASTEJSIE?? ALEBO AKO, LEBO AJ TO JE PODSTATNE