Moč

Príspevok v téme: Moč
lizinka

akurat som sa vratila od doktorky..cikala som krv a velmi ma bolel mechur..zobrala mi moc a nasla mi tam citujem: "fuuha, to je krvi!, bielkoviny nieco 3 (neviem, co to cislo presne znamena), este aj hnis..tak ma to dost vylakalo, ten moc bol fakt sama krv, este aj take zrazeninky akoby..sa pytam, ci to nie je vazne, ona ze nie, ze to bude len zapal..zapal mechura som mala uz vela krat, dokonca som bola aj v nemocnici na to, ale nikdy som nemala takyto moc..neviem, co si mam o tom mysliet..mam trochu strach, ci to nie je nieco vaznejsie.

lizinka

Muc, ja viem :) ale kedze po asi roku vysetreni mi nezistili, co mi vlastne je, v nemocniciach som sa uz tiez nalezala s "divnymi" diagnozami, ktore nemali poriadne "vysvetlenie"...vzdy len tapali a nic sa nevyriesilo, aj ked mi slo pomaly o zivot..takze preto nemam uz doveru..a teraz to je z nachladnutia a vycerpania..dufam, ze zajtra uz bude vsetko ok..aspon na chvilu :D

muc

no pri takom asle uplne zdrava urcite nebudes....

a k tej krvi v moci: moze byt krv viditelna mikroskopicky ale aj makroskopicky- teda aj volnym okom.
ak mas caste zapaly dolnych ciest mocovych, treba hladat pricinu- zla hygiena, hole krize a pupok (blba moda!), sex, nizky prijem tekutin, prechladnutie od noh,...

lizinka

Dakujem Bazalka, si ma trochu ukludnila..ja som bola kedysi v nemocnici na zapal mechura a ladvin a nepamatam, zeby som mala taky moc, tak preto..zajtra idem este raz, snad to uz bude ok..len ja uz neverim doktorom, kedze nikdy mi "nic" nie je a pritom uz asi 10 rokov mi koluje v tele zapal z miesta na miesto a stale niekde udrie (aslo mavam stale 500-1500) ale som uuplne zdrava :D

bazalka

Ahoj, ja som už tiež mala zápal močového mechúra. Prvý krát som mala tiež krv, bielkoviny a hnis a vôbec som krv v moči nevidela. Pri druhom zápale som však už krv v moči videla a aj pri močení a bol to zápal. Tak možno ho máš teraz silnejší ako predtým. Však uvidíš, či ti zaberú lieky. Tak ti prajem skoré uzdravenie :)