Odstup medzi farbenim 1 tyžden?

Príspevok v téme: Odstup medzi farbenim 1 tyžden?
haylebells

Serus, mam slabo ryšave vlasy a prirodzene špniave blond odrasty, ktore až tak nevidno, ale pred tyždňom som si davala vanilkovu blond aby mi oranžovú stiahlo ale neurobilo mi to vôbec ale vôbec nič.
Tak som si kupila škandinávsku blond s peroxidom, palettku 100ku, a chcem sa spýtať či si to môžem dať už po týždni,ked mi tá predtým vôbec nič nechytila, alebo mám ešte počkať? A mate niekto skusenosti s touto farbou, nebude zo mňa bananova hlava? Nerada by som to riskovala. Ale zas nechcem byt ani svetla bloncka, chcem len zmiernit odrasty a dať preč tu ryšavú.Mám si tú farbu nechať kratšie ako je písané ? Dakujeem.

mataBB

jasne ze sa znicili aj po ovela vacsom odstupe..tak asi logicky ked by si ich farbila castejsie, boli by este viac znicene, nie?

moje postrehy su asi take, ze si myslis ze si mudrejsia ako ktorykolvek gynekolog na slovensku, lebo kazdej druhej babe tu pises ze ma zle nasadenu antikoncepciu...lebo ty vies o tom asi viac ako ked niekto studoval medicinu...to je vsetko..proste mi to lezie na nervy, ked si myslis, ze len tvoje nazory su spravne..a mozes si z tohto robit srandu aku chces, je mi jedno

leus

roky si farbim vlasy (samozrejme len korienky) kazde 2tyzdne, lebo som brunetka a farbim na blond, rychlo mi vyrastaju...nic mi s vlasmi neni :)

jankaaaaaaaaa

:D mataBB ty a tvoje postrehy.. :D no comment. nemam metlu na vlasy, totizto davno si nefarbim na blond chvalaohu lebo vlasy po roku farbenia na blond uz boli znicene, ale to som si uz pravidelne farbila vlasy s ovelavacsim odstupom ako tri tyzdne. a aj tak sa znicili, ale s tym musi kazdy pocitat kto sa rozhodne pre blond vlasy

mataBB

ja mam s kadernickou sukromne rozhovory vzdy, ked ju navstivim, lebo ju dobre poznam...ale ved si rob co chces, mne je jedno, ked skoncis s metlou na hlave tak to pochopis..ako vidim ty uz si mudrejsia nielen ako gynekolog ale uz aj ako kadernik..hm asi si genius

jankaaaaaaaaa

kadernicka ti to povie lebo sa to pise na farbach atd. ale ked mas sukromny rozhovor s kadernickou tak ti povie ze kludne. myslis ze ak sa im nevydari farba tak ako ma tak nechaju svoju zakaznicku chodit s oranzovymi vlasmi tri tyzdne? urcite nie

mataBB

ty si si mohla dat, to neznamena ze to nebude mat vplyv na tvoje vlasy a ze si urobila dobre..a ze inej babe to neznici vlasy

odstup medzi farbeniami ma byt aspon 3 tyzdne...povie ti to kazda jedna kadernicka, ale ak si myslis ze si mudrejsia ako niekto, kto sa tomu venuje cely zivot, ok..

jankaaaaaaaaa

kadernicka povie vela toho . ja som si za jeden tyzden dala na vlasy 3x zosvetlujucu blond farbu a mala som vlasy take ako predtym.

mataBB

jankaaa keby to tak je tak ti asi nepovie kadernicka, ze odstup medzi farbenim ma byt aspon 3 tyzdne

aj napriek tomu, ze jej farba nechytila, peroxid na hlave bol a vlas ciastocne znicil

jankaaaaaaaaa

teda ta blond ti znici vlasy , ale nie vyrazne. znici ti ich bezohladu nato kedy si si naposledy farbila vlasy. lebo vsetky zosvetlujuce farby vlasy nicia , ale kedze si si predtym davala nejaku farbu ktora ti vobec nechytila tak to je jedno kedy si das tu paletku

jankaaaaaaaaa

neznici ti to vlasy. daj si to kludne hned teraz. a kup si sampon swiss o par fialovy - predavaju ho v DM drogerii. je na neutralizaciu oranzovych a zltych tonov vo vlasoch