Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

LETICIA

tak k mojim ranajkam, desiate a obedu pridavam akurat som zjedla slnecnicovu zemlu s maslom, kecupom, 2 platky sunky, tvrdy syr, mozarela, platok papriky, zachvilku puknem.

alexandraaaa

mrzi ma ze ma nikto nevie pochopit.nerobim to naschval,snazim sa..ale ked pride nieco ak vyprazany syr..ved to je sialenstvo

alexandraaaa

ranajky: polovicka grahamoveho rozka, 2 platky sunky
obed: bola som u babky a ta mi pripravila vyprazany syr,tak zejdla som polovicku ale hned za tym som si musela dat prehanadlo,lebo sa mi zdalo ze som velmi zhresila..chcela som si dat nieco lahke a pekne to spapať, bez vycitiek nejake kuracie masko ale vsetko sa pokazilo :(( dost ma to mrzi teraz ze som to nezvladla...
a vecera, neviem co bude este :)
este ma mrzi taka jedna vec ze k psychologicke sa dostanem najblizsie asi az o nejake 2 mesiace lebo odchadzam do skoly, a neviem ako to zvladnem, a este plus psychiatricka mi znizila davku AD..sice zato si možem sama lebo s nou nespoluúpracujem, a vravim ze som OK,ale proste,neverím jej :(( ja neviem ako to zvladnem ach baby :(

LETICIA

ja zatial dnes
R- 2pohare zihlavoveho caju
D- 4 polky chleba namasteneho maslom potrete oliv.olejom a mozarelou zapecene v rure+paradajka
O-2 kopceky ňryzde a maso na prirodno s mrkvou+2bebe keksiky
zatial idem prasknut, ale uz tesim kedy zravenie zacne ucinkovat a dam si sojovy rozok s maslom a domacim slivkovym lekvarom mnam.

[zruseny22]

Paige, vystihla si naozaj tému tejto témy! Jasné, že to tu píšu preto, lebo sa im podarilo menej jesť a chcú sa pochváliť.
A tiež súhlasím s tým, že keď sa mi stalo, že som cez deň jedla ako hodinky- režim z nemocnice, tak som sa večer ešte poriadne najedla- aj "zakázané veci", hoci mám diagnostikovanú anorexiu. Teda chcem napísať, že PPP nie sú len o režime, pravidelnom jedení, i keď určite to môže pomôcť pre dievčatá s bulímiou, že večer už nemajú až také záchvaty... ale to presne neviem posúdiť...