Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

ladida

silviu som nahlasila.sorry silvus,ale nemyslim si,ze tu niekomu pomahas.a ani sama sebe.si asi ten typ,ktory musi skoncit uplne na dne a uplne sam,aby sa uvedomil.

toto sa nedá

ladida, plne súhlasím. silvia si na chlp od toho, aby ťa admin blokol. keď chceš skapať, nech sa ti lúbi. tvoja hlúposť. ale sú tu baby, ktoré potrebujú pomoc a inde ju nájsť nevedia, tak im neškoď.

toto sa nedá

nevišlo to celé, takže ešte raz
už prestaň.
silvi, mám z teba pocit, že sa ti dobre číta, keď ti ľudia píšu aká si brutálna anorektička. zjavne sa ti to takto páči. nechápem to vzhľadom na tvoje zdravotné problémy.

toto sa nedá

silvia už prestaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaň :(
som z teba na infarkt. hľadám všemožne ako z toho von, snažím sa zisťovať, čo a koľko mám jesť a keď ty furt vypisuješ ako ješ, pardón ako neješ a že ti nejdú kilá dole, tak som z toho už fakt na kolaps. prečítaj si názov témy!!!

ladida

silvus,bazalny metabolizmus(tj hodnota,kolko kalorii tvoje telo spali pri zivotnom style ako ty-tzn nicnerobenie)je okolo 2000kcal,ty si svojim rocnym nezranim donutila telo do pohotovostneho rezimu-je schopne existovat aj s minimom kalorii a tak pocas tych rokov tvoj metabolizmus ,ohol klesnut na minimum co znamena,ze ty uz sotva schudnes!tvoje telo na rozdiel od tvojej hlavy nie je uplne blbe a prisposobilo sa podmienkam,ktore si mu nastolila.osobne vazne uvazujem,ze ta nahlasim adminovi,propagujes tu pro-ana zivotny styl a uvedom si,ze tu tieto stranky necitaju len stare trozky ako ty ale aj mlade dievcata,ktore do toho este len padaju a ty si ako vietor do plachiet.je mi velmi velmi luto tvojej rodiny.

alexandraaaa

myšlienky mám aj ja aj keď som s rodičmi..ale pred nimi nezvraciam, doma vôbec nie, pretože by mi to hneď prišli a mamina si myslí že som to všetko porazila a som OK. takže tak preto mam teraz voľný teren akurat som dojedla obed ale snažím sa, idem si radšej zapáliť

[zruseny22]

alex, tiež som sama, ale dnes konečne už sama nebudem. A ver tomu, že myšlienky som mala rovnaké. A nie veľmi som to zvládla:-(

alexandraaaa

ja sa dnes snažim vyčitky poslať daleko preč..no darí sa celkom lebo papám zdravé veci..tym padom niesom hladna,netyram sa hladom,a večer sa neprejem,nezoberiem prehanadlo a nebudem vracať.aspon v to pevne dufam..aj ked som sama doma, tak prakticky ma to ťaha nad misu ale nie nie ja som silnejšie ako to svinstvo