Mikroskopická kvapka krvi - Calivita - nikdy viac

Príspevok v téme: Mikroskopická kvapka krvi - Calivita - nikdy viac
lienocka2808

Dobrý deň, chcela by som sa s vami podelit a velmi negatívnu skúsenosť. Kedze mam zdravotne problemy, a o mikroskopickej kvapke krvi som velmi vela pocula objednala som sa na toto "vysetrenie" do firmy Calivita.
Uz prvotny dojem (bola som dohodnuta na 14:00 a zobrali ma dovnutra o pol hodinu neskor)bol zly.Potom si ma konecne zavolali do akejsi miestnosti o rozmeroch cca 2x3metre kde bola skrina stara chladnicka, stary varic a stol (no nieco strasne).Ok k vysetreniu. Doktor mi zobral kvapku krvi a dal ju pod mikroskop. A co sa zacalo potom to je ako zly sen. Absolutne amatersky popis vsetkeho co som videla. Citujem: vidite tie krvinky ako sa spajaju do takych klobas?? cervene krvinky su nacapene na seba a podobne vyrazy, ktore ma od lekara teda dost prekvapili.Mozem vam povedat, ze vacsi amaterizmus a diletantstvo som este nezazila."lekar" bol stale ticho, ja som sa musela nasilu pytat. Vrcholom vsetkeho bolo, ze z vystrenia urobil zaver s tym, ze si mam kupit hned vedla "ordinacie" vyzivove doplny Calivita" o ktorych mi nepovedal nic takisto som sa musela pytat, ze co su to vlastne za doplnky. Vrcholom vsetkeho bolo, ked som chcela od pana doktora peciatku na priepustku, kedze som tam bola v pracovnej dobe. Najprv nebol ochotny ale na moje naliehanie (videl ze sa ma nezbavi) mi konecne peciatku dal.Stalo tam MUDr. Vojtech Palhazy-psychiater. Tak to vam poviem je sila.Davajte si na toto zavadzanie pozor. Vysetrenie robi uplny amater nie hematolog a tahaju od ludi peniaze-stalo to 27 Eur.

walonne

Aj jachcem prispieť svojou skúsenosťou. Samozrejme záleží na lekárovi, ktorý to robí. Mala som neuveriteľné bolesti hlavy, ktoré mi strpčovali život denno-denne. Chodila som cca 20 rokov po vyšetreniach možných aj nemožných, navštívila som aj ľudovýchliečiteľov, nikto nepomohol. Lekári konštatovali únavový syndrom - návrh invalidný dôchodok. Vyštrenie z kvapky krvi a následne jeho riešenie mi problém odstránilo a ja sa teším zo života. Ďalší príklad: Choroba, 8 antibiotík - nepomohlo, v zúfalstve, keď už doktor povedal, že nevie čo so mnou - pomohla kvapka krvi.Po 3 dňoch neuvriteľné zlepšenie. Neverili by ste, čo sa dá z jednej kvapky krvi zistiť. Ked uvidíte na vlastné oči, uveríte. Doporučila som to všetkým známym, ke´d už nevedeli kam sa podieť a neoľutovali. Je to skutočne zážitok. Samozrejme Kontakt na MUDr. rada poskytnem na mailovej adrese. Prajem Vám všetkým pekný deň.

BBella

Ok, ak si sa informovala kade tade (robim to aj ja a hladam ci niekto nemam s tym a tym skusenosti atd) .... ale stale je to risk...ten doktor asi veeeeeeeeeeelmi dobre spi, ak takto oblbuje ludi...ze doktor...asi taky ako ja:) vystudovala som strojarinu:)

lienocka2808

na dverach mal napisane MUDr.Vojtech Palhazy, takze som nevedela ze je psychiater.
Praveze som uvazovala nad tou kvapkou krvi, behala som po forach hladala som nazory ludi ktorí tam boli a vela ludi to odporucalo. (ale asi nie v Calivite) ked uz su uplni amateri tak aspon to prostredie tej ambulancie by si mohli zariadit na urovni. Ved taka reklama sa potom o nich bude sirit.

BBella

lienocka2808, a to pan doktor nemal nic na dverach napisane???zaujimave, ....uz vidim ako donesies priepustku do prace a tam na peciatke "psychiater"...z kvapky krvi sa neda nic zistit...blbost na entu:D mozes mat problemy, ale treba trosku uvazovat...skoda tych penazi....

jankaaaaaaaaa

je jasne uz od zaciatku ze je to hlupost. ved z jedinej kvapky sa neda zistit nic ked sa len tak na nu niekto pozrie.. ale clovek co ma problemy sa chyta kazdej slamky.. a to takyto ludia len vyuzivaju. skoda reci