ako na roztiahnuty zaludok a konecne schudnut??

Príspevok v téme: ako na roztiahnuty zaludok a konecne schudnut??
clumssy

chcem konecne schudnut, akurat mam problem so zacinanim.. inym robi problem vydrzat a ja som na tom opacne... najhorsie su pre mna prve dni, ale ak uz vydrzim trebars take tri dni az tyzden, ide sa mi dalej celkom v pohode...
akurat mam teraz problem s tym, ze mam dost roztiahnuty zaludok a som strasne hladna... nejaka rada ako na to?? :((
a mam aj problem s tym, ze ked si dam nieco naviac, uz zacnem jest nekontrolovatelne, neviem preco... ako na to?? dakujem
(len prosim nevravte bandaz zaludka :D)

a zaujimalo by ma, ked vazim 72 kil a meriam 165 centimetrov, bude 55 kil tak akuraat? a stihla by som ich dat dole do decembra?? kebyze sa mi bude darit s jedlom a s miernym cvicenim??? dakujem

Sisi135

Natalie, tvoj jedálniček je slabý na chudnutie, málo bielkovín a veľa cukru (najmä to ovocie) ja som tiež schudla za krátku dobu a to som jedla podstatne viac ako ty. A veci typu nejesť po 18tej radšej neraď

AKINKU

akinku@azet.sk prosim poslite aj mne ten jedalnicek tiez som jablko alebo ako pavuk nohy chude a brucho ako v 6 mesiaci prsia velke a chrbat ako letisko prosim prosim prosim nechcem sa napchavat takymi neoverenymi dietami chcem normalny jedalnicek dakujem vam

Sisi135

clumssy: no stravovať sa zdravo neznameá rovno striedmo. Ak vyberáš vhodné potraviny môžeš si dopriať toho veľa, ja som napríklad nikdy nemala vlčí hlad. Ten sa zvykne objavovať pri diétach

clumssy

ja sa vzdy citim lepsie, ked jem zdrave veci a ked viem ze som jedla cez den striedmo a zdravo.. akurat mam niekedy take tie stavy vlcieho hladu a v poslednej dobe su neskutocne.... :( takze sa len prejedam a prejedam :((( ach no snad sa mi to teraz podari! :)

clumssy

dakujem natalie :) to s tym teplym jedlom budem dodrziavat podstivejsie.. niekedy s ana to vykaslem, mam dlho skolu, (co je vlastne moj velky problem, v skole som v kuse hladna..) a pridem domov az okolo stvrtej... a to je uz na obed neskoro.. cize v skole len nejake pecivo a potom vecer uz tiez furt nieco take... vlastne cele dni vtedy len do seba pcham hluposti... :/
ale tak budem sa to snazit dodrziavat vsetko a dufam ze do decembra to zvladnem :))

alibi

drzim vam palce mne to islo dost lahko
aj ja asi zacnem lebo dnes som jedla fakt neskutocne hrozne veci :D a este tych 6 kil chcem schudnut ale uz rok sa k tomu neviem pohnut :(
ale poviem vam odkedy mam o tych 10 kg menej citim sa omnoho lepsie a hlavne ked sa clovek stravuje podla toho co som vam poslala citi sa bombovo lebo su to same zdrave veci a velmi vyzivne

opica007

ďakujem krásne, nevyzerá to vôbec zle...a keďže kuriatko a tuniaka milujem...tak sa od pondelka do toho z radosťou pustím....dúfam že pomôže :) držte palce baby...budem aj ja Vááám :)spolu sa ľahšie chudne :D

clumssy

cize len take trochu cvicenie? ja mam k cviceniu dost zly vztah, ked ho musim robit sama... a najma take tie domace cvicenia a rotoped a podobne, je to take nutne zlo :D no kebyze mam s kym cvicit, je to zabavnejsie :D ale tak ja sa v mojich chudnucich obdobiach vzdy donutim akosi :D