Slimball

annola

Upozorňujem všetkých na podvodné praktiky internetového zásielkového obchodu, ktorý ponúka tabletky na chudnutie "slimbool" kontakt:
Phyto-style
Postfach 940
AT- 6960 Wolfurt - garantujú vrátenie peňazí ale nič nevrátia a nie sú ani registrovaní v Rakúsku - sú to podvodníci !!!

pitka

Prisiel dopis s ponukou na produkt CafeForm ZAZRACNA KAVA----HA HA.Tato firma ma perfektne reklamy----len skutek utek a jedine Vasa penazenka ostane prazdna.Je to BANDA KLAMAROV nedajte sa oklamat.fakt zarabaju na hluposti.

Magy

budem za hnusaka, ale patri vam to. na hluposti len hlupak (a lenivec) naletiet moze.
revolucna metoda, zazrak bez cvicenia a namahy...
no nasmial som sa.
a opis tych "vedeckych vysledkov"... tak to uz je numero uno v ohlupovani.

igusi

NEKUPUJTE SLIM-BALL,je to riadny podvod,,nie som neak tučna,,ale ako každá žena ma stále niečo proti svojej postave,aj ja som chcela schudnuť.Kupila som si sedem týždňovu kúru,,využivala som ju a fakt som dodržiavala pokyny a ani DEKO,,tak som im poslala naspäť ako to uvádzaju prázdne tuby,,A DODNES SA MI NIK NEOZVAL,,počkam ešte do konca mesiaca a pôjdem na SOIKU,,NEKUPUJTE tento produkt,,je to zas niečo,ako sa niekto NABALUJE,,,,N E K U P O V A T !!!!!!!!!!!!