Akné, uhry, hnisavé zápaly

myself

Ahojte:)mne pomahaa taka vodicka od lekarky..normlanej mojej detskej lekarky...vola sa RSB..da sa kupit aj bez receptu ale s receptom mna to vyslo len na 5sk aa to len za ten recept..potieralaa som si s nou celu tvar alee potom som ju mala welmi suchuu..aa lupala sa mi:(taak som si zacala tvar natierat olivovym olejom..aa tou vodickou si uz potieram len vyrazky..aa mam aspon o 50%lepsiee plet...pritom este beriem zinok ktory sa da kupit bez receptu..aa pijem wela vody a zihlavovy caj...aa pomaha mi to..aspon si myslim:Dtaak toto odporuucam:))

babulak

Ja som brala roky HAK (rozne druhy), vodicky, masticky, lieky ale nic mi na akne nepomohlo. Mam 30r. a budem ho mat asi do konca zivota. Stravujem sa zdravo az dietne, takze z toho to tiez nemoze byt. Pomaha mi jedine slnko a more, za tyzden na dovolenke mam super plet a ziadne vyrazky. Ale ked pridem domov, zacina to odznova.

babulak

Romana, drzim ti palce nech ti zaberie. Tento liek je velmi silny tak tebe mozno pomoze ale ma dost neziaducich ucinkov (nielen ta suchost pleti ale hlavne na pecen).

romana

babulak
tak to si ma moc nepotešila. Ja som to vzala ako poslednú možnosť. Viem o nežiadúcich účinkoch, ale Dr. povedala, že je tam 98 percentná úspešnosť. Možno si patrila medzi tie dve percentá. Ja zatiaľ pociťujem len nie nežiad. účinky, ako sú suché pery, ale pleť je rovnaká. No beriem to len týždeň, teraz mám 3 týž. pauzu.

cawteee

cawte!!! xcem nappisat svoju skusenost...zacal som pouzivat garnier pure 3in1 a vysledok je neuveritelny!!!a to som naozaj nevril...pretoze ja mam suchu plet a rada pure je urcena najma na plet mastnu...hm...vysledky som videl asi po dvoch dnoch....pricom sa mi zlepsila plet o minimalne 50% za dva dni!!!a teraz mam naozaj skoro dokonalu plet!!!je to neuveritelne!!!bol som uz naozaj zufaly....a to som skusal uz skoro vsetko...garnier pure A,niveu,ab,biodermu...zdravo sa stravovat,vitaminy:ako zinok,selen,med,horcik,draslik,lecitin... nejest cokoladu...pit len istu vodu atd atd....a nic ,vobec nic mi nepomohlo....az na ten spominany garnier 3in1,som si nedavno zakupil aj cistiace tampony a su tiez super!!!treba vyskusat!!!

babulak

Ja som brala roacutane asi rok, houby mi to pomohlo, akurat mi brutalne liezla koza z xichtu a mala som strasne suchu plet a pery. Tento liek ma vela neziaducich ucinkov ktore su podla mna este horsie ako to akne, tak som ho potom prestala brat.

myself

Ja mam akne..pouzivaam taku vodicku od doktorky..aa po nej maam peknuu plet bez akne..alee suchu:((aa potom ked si dam make up nevyzera to pekne..ako keby som mala supiny:((poradte nieco..ale aby sa mi to akne nevratilo..dakujem:)