Predavkovanie B-komplex forte

ambrell

Toxické účinky u vitamínov skupiny B boli popísané, mali miernu formu (bolesti hlavy, návaly tepla - podľa toho o ktorý B vit. šlo) ale bol zaznamenaný aj anafylaktický šok.
Avšak tieto stavy sa objavujú skôr pri injekčnej aplikácii.
Človek by mal v pohode zvládnuť takúto dávku, ale už to viac nerobte...

RNG

OK, tak tam nedam pred to www a uvediem to tu takto
-odkaz odstránený-
Inac si to kazdy moze vyhladat nan internete, to, predsa nie je ziadne tajomstvo ani pokus o reklamu. Teda rozhodne nie odomna, vsakze.

RNG

B-komplex forte je farmaceuticky vyrobok(Zentiva) s pomerne malym obsahom B-vitaminov v porovnani s niektorymi doplnkami na trhu, ktore su neskodne podla definicie potravinoveho doplnku. Neviem ci su to prirodne vitaminy, ci nejake syntetika.
-odkaz odstránený-
To ich bububu proti predavkovaniu je smiesne, leda ze pouzivaju skodlive chemicke nahrazky, nie bioidenticke formy.
Ale napr ja osobne beriem vitamin vitamin B-3 vo forme inositol hexaniacinate v davkach 2x500 mg denne, a vitamin B-1 vo forme Benfothiamine v davke 500 az 750 mg denne proti periferalnej neuropathii uz nejaky cas(vyse roka) a nepozorujem ziadny problem ani dlhodobo.

Tj zavisi nielen od celkovej davky ale aj formy tychto vitaminov.

uhlie

Zjedz a uvidis. Pochybujem, ze to tu niekto skusal. Ja som prave zjedol prazenicu z 10 vajec a nestalo sa mi vobec nic.

jana21545635

nerieste to!!! ja chcem proste vediet,co sa mi stane ked ich zjem......co sa stane telu ,ked uzijem 40tablet b-komplex forte

Dasena

Ze cukriky... :DDD si ma pobavila.. ak si si myslela, ze su to cukriky, tak ja som lietadlo.... kokos, ved b komplex chuti skor slano a vonia trochu ako vegeta alebo co :D :D :D Aspon neklam, ked sem pises blbosti...

goccia

nezjes len tak z nicoho nic 40 cukrikov predsa bez toho, aby si vedela, ako chutia, ved B komplex predsa nechuti ako cukrik! to je ale riadna blbost

Jana21554456

ja som nevedela ze to je ono,videla som to len tak vysipane myslela som ze su to cukriky,som hlupa...uzila som to