Schudnut z brucha behanim?

Príspevok v téme: Schudnut z brucha behanim?
Kika2222

zdraviim. tak vsetko je v nadpise... myslite, ze ak budem chodit behavat podari sa mi postupne "stratit" tuk z brucha? nie som tucna, dokonca sa mi za mesiac podarilo shcudnut asi 6 kg. schudla som ale len zo zadku a stehien, tuk na bruchu mam stale :( tricka ani nenosievam lebo by to bolo vidno, preto najcastejsie nosim kosele, tie su volne :D
vraj je beh na chudnutie celkovo (aj z brucha) najlepsi. mate skusenosti ze to aj zabralo? :)

StanleyH

Tento kvazi odbornik Genesis je vsade a pritom v nicom nema pravdu, Ludia ignorujte nazory tohto cloveka lebo zavaza a nema nic okolo tohto nastudovane.
Co sa tyka behania rano. Ranajky su najdolezitejsi chod dna a v nich by si mala mat tie bielkoviny. Svaly stracaju bielkoviny po vysokej fyzickej zatazi a nie po 3 minutovom behu, preto sportovci tieto bielkoviny doplnaju... dalsi clovek co zas nieco pocul niekde na nejakol laickom fore. Najprv to vystudujte a potom davajte rozumy, lebo vase rady nesu ani vseobecne ani ziadne. Skuste sa niekde rozpisat trochu konkretne akym mechanizmom sa tukove bunky likviduju, potom mozte polemizovat s ostatnymi akym sposobom chudnut

vierka86

tak to si myslim ze je logicke ze ked bude behat tak pojde sumerne dolu s tukom a nie len z brucha, v kazdom pripade kika smelo do toho, vysledky urcite uvidis
este pokial budes behat rano na lacno , davaj si predtym nejaku bielkovinu, lebo okrem tukov ti pojde prec aj svalova hmota

Genesis

nepodari ... tuk sa neda odburavat lokalne ... behom budes odburavat tuk z celeho tela ... ak mas na niektorych partiach viac tukovych buniek tak tieto partie budu vzdy ducnejsie v porovnani s ostatnymi .. s tym nic nenarobis to by so musela porazit genetiku

StanleyH

Kika, ak chces spalit tuk, tak ten je najpohotovejsi hned rano pred ranajkami, staci malo. lebo bielkoviny a cukry sa cez noc spotrebuju alebo premenia na tuk. daj si pohar vody rano a chod do toho

Kika2222

jedalnicek som uz upravila, vravim - schudla som. uz jem lahsie, nejem biele pecivo, mastne, sladke atd. a takto sa mi to podarilo. mavala som nafuknute brucho skoro vzdy, teraz uz len ten tuk dole... :(

ververka

tak aerobne cvicenie (typu beh) je urcene na zhodenie tuku. posilnovacie (brusaky) je skor na vybudovanie svalov. asi by som to kombinovala a najma upravila jedalnicek.