Cerealne pečivo

geekygirl7

To, že obsahuje trošku zrniečok ale zvysok je obyčajná biela múka nie je ziadna vyhra. Treba sa orientovat podla zlozenia: hladat celozrnnu alebo grahamovu muku. Najlepsie ak bude tvorit vacsinu obsahu (uvedena na prvom mieste).

raciofit.sk
www.akv.sk

vierka86

P.RIA
zelenina je dolezita, ale nezabudaj na bielkoviny, co sunka v tomto pripade je,
vzdy si daj bielkovinu,snaz sa v kazdom jedle aj ked to nie vzdy ide, to je zaklad udrzania skvelej postavy a chudnutia, k tomu sacharid a zeleninu
napr kuracie masko, ryby, tuniak, tvaroh, ako som pisala tu sunku, cotage , vajicka,biele jogurty

veeeela zeleniny, orechy vlasske, a jablka
davaj pozor na jedenie ovocia vecer, hlavne bananov

Natalie11

Jasne, ze ked su v pecive semiacka aj moze byt farbene. Proste to uvidis hned, ked je pecivo neprirodzene tmave nie je vhodne. Mame doma pekarnicku na chlieb, a aj ked tam dame tmavu celozrnu muku, raznu a spaldovu muku, vlocky ovsene, lan, konzumne otruby, slnecnicove jadierka a vsetky zdrave ingrediencie chlieb je normalnej svetlohnedej farby. Napr. takto si predstavujem zdrave pecivo:
kutzik.jirpa.cz

V tomto pripade, uz ide o pecivo farbene:
i.idnes.cz

P.RIA

Ak je pečivo len tmavé a niesú v ňom žiadne semiačka ttak ide len o pot. farbu to je také iste ako biele pečivo .. :-) ale cereálne pečivo v ktorom vidíš tie semiačka je už v pohode ... Šunku jedz kuraciu , hydinovu , morčaciu aj keď ja by som určite uprednostnila zeleninu .. :-)

vierka86

kuraciu a morcaciu sunku kludne mozes, na ranajky s celozrnnym alebo grahamovym pecivkom je super
tiez napr s cotage, vajickami
a samozrejme zelenina

Natalie11

No davaj si pozor nato, aby cerealne pecivo nebolo prilis tmave. V potravinarstve pecivo farbia tmavou potravinarskou farbou, ktora je nezdrava, hoci je lahko stravitelna. Sunku uprednostnujem urcite hydinovu, alebo morcaciu, pretoze bravcova je velmi mastna a kaloricka.

matus111

Snažím sa schudnúť :) a snažím sa jesť zdravo tak preto sa pýtam. A ak sa môžem spýtať taká šunka je veľmi nezdravaá (samozrejme myslím v malom množstve)

zdravíčko

Ahoj,samozrejme,že je to zdravšie,nemusis sa toho bať,ale stala platí pravidlo,že všetkeho vela škodí, takže na ranajky tak jedno,max. dve pečivka stačia a môžeš si ich dať aj na večeru,ale s niečím lahším!!Dobrú chuť...môžeš sa tešiť na skvelé a rýchle trávenie!!!

Najčítanejšie články