Chudnem a aj tak nechudnem

Príspevok v téme: Chudnem a aj tak nechudnem
Truffla

Ahojte, uz su to asi 4, alebo 5 mesiacov co sa snazim zhodit a este sa zo mna ani gram nepohol.

Ranajkujem, pijem vodu, obedujem, jem tak normalne zdravo, hybem sa, vecer uz nejem tazke jedlo.
Trenujem balet, nie casto ale aj to namaha, niekedy chodim behat a doma cvicievam, chodim na prechadtky secko proste !!!

Stale som nescbudla, skor priberam, ja uz nevladze
:(( preco sa toto deje ??!
Poradte mi , prosim !
Dakjjem

Truffla

Ja mam take svalnate steh a zo sportu... Takze moja noha cely sval a ja som mala vzdy take stehna aj ked som mala 35 kil

Zo zadku som schudla .... Aj v tvaru ale na vahe nic

iwus93

to si akurát moja aj ja mám toľko...a zadok?? prsia?? stehná? aj to je trošku podstatné..napr. ja mám stehno asi 51-52 cm a podla mna je to dosť ako nevravím že som tučná ale sú také mladravé mne stačí viac cvičiť..prsia len 83 cm (no čo už, a v génoch to vôbec nemám, mama mala v mojom veku väčšie)

iwus93

no radšej napíš svoje miery..tie sú podstatnejšie
ja mám 165 cm a 50-52 kg..ako kedy..mala som aj 48 kg a fakt že som bola spokojná :) ja mám vačšinu svojich kg na stehnách a zadku a prsia skoro nikde takže...ale v žiadnom prípade nechudni 10 kg to je vela moc

P.RIA

Truffla ty máš 49 kg ? a z čoho chceš chudnuť ?! chceš byť anorektička ?! No tak na raňajky sú vhodné vločky s mliekom ale ani to bebe nie je zle ale ono má dosť sacharidov v sebe .. DESIATU máš kde ? ... a prečo vynechávaš obed to je zásadná chyba !