Kupovane zabaly/kury na vlasy...aky?

Príspevok v téme: Kupovane zabaly/kury na vlasy...aky?
Dakota

Ahojte,
ktore kupovane zabaly, kury na vlasy by ste odporucili? Na kazdeho posobia isto inak, ale velmi sa nevyznam, tak si rada necham poradit :-). A hlavne, nech je malo chemicka, ak sa da... vobec neviem, ktora znacka ma ako kvalitne produkty a co je dobre a co nie :-(
Domaca kura zltok+olivovy/kokosovy olej, troska medu a citronu sa mi neosvedcil...tak chcem skusit nieco ine. Vlasy mam suchsie, krepovite (nielen konce)...take slabsie, dost padaju, asi to bude aj genetikou, ale ze su suche a lamu sa, to mi neda :-(
Dakujem pekne za kazdu radu! Piste kazdy, co ste nieco vyskusali, fakt :-)

2bodka

Dakota, gliss kur na suche vlasy mozes, aj vsetky ostatne vyroby na suche vlasy... To, ze si ofarbis vlasy neznamena, ze musis pouzivat pripravky na ofarbene vlasy :)Ale hovorim, treba si dat vitaminy aj zvnutra.. ten zinok si urcite kup

soffa

mne sa po glis kur robia strasne lupiny,asi tam je vela chemikalii.mne sa osvedcili vyrobky firmy genera.skus si to vyhladat v googli.maju velke balenia za super ceny.

PANTHENOL

PANTHENOL sprej je to vlastne pena a je velmi dobrá zabal si vlasy do nejakeho sačka nato u terák je to vynikajuce a nechaj pol hodiny.Dostat to v lekárni kupuju to hlavne na spálenu pokožku.

jankaaaaaaaaa

ja takisto odporucam gliss kur. maju cely rad na suche a poskodene vlasy. sampon, kondicioner, kondicioner v spreji, regeneracne masky, kury, .. je to naozaj vyborna znacka na poskodene ci suche vlasy.,

Dakota

2bodka-diky za prispevok :)ˇ. Vlasy farbene mam (asi rok ci 2), ale taketo ich mam uz velmi dlho, farbenie na tom nic nemenilo (nestali sa horsimi...zatial) a predtym som si umyvala zihlavovym a brezovym samponom, teraz pouzivam cerveny glisskur na farbene vlasy a za tym tiez nieco z tej sady, nejaky balzam ako kondicioner. A nevies nahodou, aj ked mam vlasy farbene, mozem si kupit aj ine veci ako na farbene? Trebars gliss kur ma aj na suche a poskodene vlasy (to ma tusim zltu farbu)

2bodka

Osobne nie som zastancom vlasovych kur, ale ked mi pred rokom a pol sibalo a tuzila som mat vlasy biele ako PINK, podarilo sa mi to po x-tom odfarbeni (prirodzene som tmava blond/bleda hneda), posledne odfarbovanie sposobilo, ze sa mi totalne znicili vlasy.. Mala som ich take rozhadzane, ze som mala pocit, ze mi do rana vypadaju.. Bola som zhrozena a rychlo som si kupila Gliss kur.. POMOHOL a neuveritelne krasne vonia :) Odvtedy som som uz nikdy vlasy neodfarbila a som vdacna, ze som ich vtedy zachranila :)) Drzim palce.. A inak, ak nemas vlasy poskodene farbenim a mas ich len od prirody suchsie, treba pouzivat sampon na suche vlasy.. Zihlavovy by mal byt dobra volba. A este nieco, nie vzdy treba drahy sampon na to, aby vlasy vyzerali lepsie.. Osobne si myslim, ze cim drahsi, tym viac chemie v nom najdes.. Skus sa poobzerat po zihlavovom a potom samozrejme kondicioner = ten by mal zabranit tomu, aby boli vlasy suche a lamave.. A este jedna velmi dobra rada: ZINOK ;) po nom vlasy zosilnia aj nechty .. Mne ked sa zacnu lamat nechty, hned si naordinujem zinok..