Extra padajuce vlasy a sucha pokožka... už somskoro plešata!!

Príspevok v téme: Extra padajuce vlasy a sucha pokožka... už somskoro plešata!!
sasanina

Ahoooj všetkym pekny den... mam problem s ktorym mi snad niektoporadi. pred par meiacmi som odcestovala do zahranicia a odvtedy som stratila asi polovicu vlasov. zvyčajne mi na jar padali vlasy ale nie v takomto prisernom množstve. Mam prišerne vysušenu pokožku... volakedy som si mohla umyt vlasy len jeden krat do týždna a mala som ich stale svieze. teraz každy treti den. lebo po durhom dni ma zacnu priserne svrbiet pokožka arobia sa mi mini chrastiky a lupiny. Vacsiu starost mi vsak robia ten vlasy minule som si na fotkach vsimla že mam už zacinajuce plešiny.! Dakujem všetkymapekny den :-*

sasanina

aj ja použivam vichy sampon a predtym mi zaberal ale tu jak keby to stratilo ucinnost. aj revalid sompouživala. teraz berem železo a ine vitaminy. stravu som obohatila o ovocie a zeeninu co predtym vobec. jeidne tou vodou zeby to bolo... nemyslim si citim sa velmi dobre zacala som aj sportovat... neviem v com inom by to mohlo byt každopadne neviem jak to tu mam riesit cez lekara radšej by som si to nehala ked sa vratim na slovensko len sa objim že pride bez volasov. niekto nejake ine rady ?. dakujem každopadne :)

akinku

Ja som mala to iste vzdy ked som vymenila sampon tak hnet som mala az chrasty vo vlasoch a neskutocne mi padali musim mat len jeden heder scholders len skor som si myslela ze po nom mi vlasy tak zacali vypadavat tak som sa ho snazila vymenit a dopadlo to este horsie tak ho pouzivam aj nadelej uz pol roka 3 x denne pouzivam tabletky REVALID a vlasy sice padaju ale nie tak zhurta ako predtym ale mi uz aj zacali rast nove co vtedy som uz mala az lisinky a teraz tam mam uz druhe nove tak som vdacna aspon za tie nove skusala som aj Vichy tie vodicky aj tie mi pomohli ale to uz bolo pre mna velmi narocne na financie tak som presla na tieto tabletky.Mozes to mat sposobene aj so zmenou prostredia,so zmenou vody jedla alebo aj hlavne ak mas oslabeny organizmus.Trebalo by porobit testy ci koli niecomu ti nevypadavaju samozrejme radim lepsie sa pise ako praktizuje ja tiez som nebola nikde na testoch no co uz snami vsak xi xi.Tak drzim palce a zacni cim skor viem ake to je strastne