Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

koloman

a na psychačoch si kedy asi bol? Mne vravel personalista, že až apríl, ale to bolo mesiac dozadu, tak neviem.

kadet

každe 2 mesiace sa otvara beh, začinam riešiť prehliadku a zaujimalo by ma ked nas prijmu dajme tomu v januari tak budeme do aprila čakať na nastup ? mne spominal personalista že v januari by sa mal otvoriť beh.....

kadet

ivuška najprv si si mohla prejsť cele toto forum a potom sa pýtať..... ale k tvojej otázke ti odpoviem že je to individuálne.... ak nemaš za sebou tlačenku tak si nerob žiadne ilúzie nedostaneš sa ani len na fyzicke.... koloman si si istý že až v aprili ? :)

ivuskaa1

Ešte mi prosím povedzte, keď mi príde papier, že začínajú so mnou prijímacie konanie po akom čase sa potom ide na fyzické skúšky?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.