Policajná škola

monika 33

nepodstatne, nemáš pravdu, ale nemám chuť to riešiť, nemá to význam, nič pozitívne to neprinesie. nie sme jedna a tá istá osoba, marcela sa ma chcela určite zastať - Ď- ale čo už. právo som skončila s titulom Mgr., ako všetci, na judr. je potrebné ešte ďalej študovať 2 alebo 3 roky. Asi tak. Inak nemám vlasy, miery a váhu ako si napísal, na požiadanie zašlem fotku. čau.

nepodstatné

Marcelka, k tomu čo si písala sa vyjadrím len čiastočne :) lebo si myslím, že si jedná a tá istá osoba ako Monika a absolútne sa mi nechce riešiť to čo si spomínala, len ťa poprosím, keď píšeš tie tvoje neuveriteľné príbehy, nepíš somariny, lebo kamarát čo všetko spravil a trvalo mu to rok buď kecá alebo kecáš ty :)lebo PZ SR musí s tebou do 6 mesiacov ukončiť prijímacie konanie... takže zrejme sa nejednalo o tú istú žiadosť .) Mimochodom, JUDr? podla teba nieje titul ktorý sa dá získať štúdiom práva? :D mi je novinka :) čo sa týka fyz. testov a plánovaniu... ja som personalistku slušne poprosil a nebol problém sa dohodnúť ktorý mesiac ich budem robiť :) ide aj o to kde sú aký ľudia a ako sa k nim chováš .)

marcela101

ahoj, nepodstatne. zena. o ktorej tu pises, nie je monika 33, ale ja. ja som bola na skuskach 7.7. v KE, ja mam 38 rokov, som doktorka - ale nie judr. a hlavne som sa tam neprisla promenadovat. na diktate ma neustale neupozornovali - keby hej, istotne ma vyhodia. o mojom charaktere vies velke h..., a naozaj nechapem, ako si vobec mozes dovolit o nom pisat. plavala som 50 m, nie 100, asi nemas vyvinute periferne videnie. urazil si nielen mna, ale aj moniku 33, a si naozaj macher, ked si dokazes naplanovat termin skusok. mne sa to veru nepodarilo,aj ja som bola na skuskach chora, ale povedali mi, ze dalsie budu az o pol roka. kazdy v mojej skupine vedel plavat, akurat ten pocernejsi pan, ako pises trochu slabsie. ale nikto ti nedava pravo ludi urazat a vyjadrovat sa takymto sposobom. neviem, ci mas VS, douc sa , ze v N mn.c. sa pise makke i. strejdo, som prekvapena, ze ty ako policajt vobec necitas medzi riadkami, ved monika nespominala kedy bola na skuskach a HLAVNE ZE MA TITUL JUDR, PRAVO U NAS SA KONCI S MGR. ,ale ty si jednoducho uveril nepodstatnemu. nie som clovek, ktory sa zapaja do takychto diskusii, lebo nerada komunikujem s niekym, ktoremu nepozeram do oci. toto forum sledujem a citam asi pol roka, ale teraz mi nedalo sa nezapojit. v KE NA SKUSKACH SOM STRETLA SAMYCH PRIJEMNYCH LUDI, nebola som tam najstarsia, pozvanka na fyzicke skusky mi prisla asi po 9 ziadostiach, dovtedy ma hned po vstupnom pohovore zamietli, prakticky som bola prekvapena, ze ma nevolali ked som mala 20 ale teraz taku staru kraksnu. v okrese SNV je prax taka, ze najprv sa robia fy. testy, neviem podla akeho predpisu, az potom psycho. nerobia ich vsetci, ktori napisu ziadost, niekomu sa na fyz. nepodari ist vobec. mam kamosa, ktory kym porobilfyz, psych, zdrav. tak to trvalo vyse roka a fyz. mu prestali platit, musel ist este raz. aj taka je prax.takze chlapci, mali by ste sa ospravedlnit a nehrat sa na chrobaka truhlika, ten tiez vsetko vedel.

jogurt

Dobre chlapci budem vediet :) Len proste som bol mozno trosku v euforii a hned som sa chcel nieco opytat. Mozno nedockavost to je jedno, ale som pri zemi lebo som si to tu zacal citat a ma to chytilo a fakt cesta to lahka nie je. Este mam pred sebou vela a mozno sa na druhy tyzden ukaze, ze ani sancu nemam. No uvidim. Su tu aj povzbudive prispevky a s tych sa snazim cerpat optimizmus :)

Strejdo

jogurt, aj preto je lepšie radšej hľadať, lebo čítaš aj iné príspevky a dozvieš sňa oveľa iných vecí, ani tie, ktoré si nehľadal a potom neskôr si uvedomíš "Aha, toto som už čital a viem na to aj odpoveď".

jogurt

Nevyvysuj sa laskavo. Pytal som sa uz. Bolo mi slusnym spôsobom povedane, ze si to tu aj vyhladat môzem ok. Vyhladal som si. No tvoj prispevok uz bol utocny preto som tak reagoval.

Ak budem mat nejake otazky opytam sa, no najprv si to prezriem poriadne ci to tu uz nebolo pisane aby nahodou na mna zas niekto neutocil.

Viac budem vediet na druhy tyzden tak potom snad nejaku otazku budem mat :)

Ale-x

Radim ti, krot slova, ked nevies s kym pises! V podstate ta tu nikto neodsudzuje, ucinil si tak sam prave na zaklade toho prispevku!
Ked mas nieco zmysluplnejsie, pytaj sa, ak nie - nezahlcuj toto forum zbytocnostami!

jogurt

hej jasne sa do mna tu vsetci pustajte tí co im to nevyslo, jasne to je najlahsie. Ides sudit na zaklade jedneho prispevku? Trosku sa spamätaj chlapce.