Loreal Paris Sublime Mousse

lou

baby a jako to chytá tie svetlejšie farby na tvmavšie vlasy? zosvetlí to vlasy alebo to ani nevidno? skúšali ste to niektorá?:)

LVgirl

Ahojte baby, chcela by som sa vas opytat ci nemate niektora skusenosti s nanasanim 83 Zlata slnecna blond alebo o dtien tmavsou 70 prava najsvetlejsia hneda na take stredne hnede vlasy, a ci by ste mi nevedeli poradit ako to chyti. chcela by som docielit nieco ako BLONDET oditne nieco medzi spinavou blond az najbledsou hnedou, dakujem za rady :))))

sssa

počula som, že aj od farieb loreal nepadajú vlasy a celkovo tieto farby neškodia, ako ostatné,, platí to aj o tejto? ..

summer2 : skús si zafarbiť podľa mesiaca (luny)..keď si zafarbíš v určitých fázach, tak farba vydrží dlhšie, ale už neviem ako to presne bolo ale na nete sa to dá v pohode nájsť :)

kloda

ja si davam uz 2x tu najscetlejsie blond . prvy krat som sa bala tak som ju mala Len 20 min a vysledok perfektny. idem uz naistoru tentokrat. a na dlhe vlasy staci 1 farba.
a baby chvalili a to si mysleli ze som bola u kadernicky

bellong

a použil niekto z vás 20-ku?? aká je ?? je to čierna farba...zmýva sa rýchlo?? :)prosím napíšte niekto :)